Випрямлювач для волосся Xiaomi Yueli HS-521 Pink

Випрямлювач для волосся Yueli HS-521 допоможе всього за кілька хвилин створити прекрасну зачіску, розгладити волосся, "заглянцювати" його або ж створити милі дівочі завитки. 

Нагрівання за 15 секунд

Нагрівання робочої поверхні керамічних пластин випрямлювача до 150°С займає всього 15 секунд. Завдяки швидкому нагріву, ви заощадите час на укладання. 

Додайте еліксир для волосся

Випрямлювач для волосся Yueli HS-521 має незвичайну функцію - він оснащений невеликою ємністю на 10 мл, який розташований в ручці випрямляча. Завдяки цьому ви зможете доглядати за вашими волоссям прямо під час випрямлення або завивки, використовуючи власні косметичні засоби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Випрямлювач для волосся Yueli HS-521 Pink

Випрямлювач для волосся Yueli HS-521 допоможе всього за кілька хвилин створити прекрасну зачіску, розгладити волосся, "заглянцювати" або ж створити милі дівочі завитки. Випрямляч забезпечує захист волосся від перегріву. Спеціальний резервуар для кондиціонера або ж засобу по догляду за волоссям, допоможе поєднати процес випрямлення з доглядом за волоссям.

hair-stranger-Yueli-HS-521-Pink

Нагрівання за 15 секунд

Швидке нагрівання до потрібної температури

Нагрівання робочої поверхні керамічних пластин випрямлювача до 150°С займає всього 15 секунд. Завдяки швидкому нагріву, ви заощадите час на укладання. Керамічні пластини пристрою рівномірно розподіляють тепло уздовж всієї робочої поверхні і захищає волосся від перегрівання і сухості. Діапазон температур становить 150-230 °C. Після досягнення потрібної температури енергоспоживання знижується практично до нуля. 

hair-stranger-Yueli-HS-521-Pink

Керамічні плаваючі пластини

Дбайливе нагрівання навіть пошкодженого волосся

Для швидкого нагрівання і випрямлення волосся використовуються керамічні пластини на плаваючій основі. Особливий тип керамічної глазурі допомагає зберегти кутикулу волосся, допомагаючи розподілити натуральні ненасичені жирні кислоти волосся по всій його поверхні. Це зменшує пошкодження волосся і робить його гладкими і блискучими. Для того, щоб волосся не страждало при натисканні, керамічні пластини мають "плаваючу" пружну основу, регулюючу притиск волосся.

hair-stranger-Yueli-HS-521-Pink

Додайте еліксир для волосся

Вбудований резервуар для засобу по догляду за волоссям

Випрямлювач для волосся Yueli HS-521 має незвичайну функцію - він оснащений невеликим резервуаром на 10 мл, який розташований в ручці випрямляча. Завдяки цьому ви зможете доглядати за вашими волоссям прямо під час випрямлення або завивки, використовуючи власні косметичні засоби.

hair-stranger-Yueli-HS-521-Pink

Легке управління

Легкий вибір потрібної температури

Для вибору потрібного режиму нагріву волосся потрібно лише виставити потрібну температуру на круговому регуляторі. Він дозволяє підібрати потрібний саме для вас режим, оскільки правильно обрана температура допомагає зберігати здоров'я волосся і забезпечити відмінний результат. У когось волосся може не піддаватися випрямленню або завивці, а у когось, навпаки, – легко реагувати на температуру.

hair-stranger-Yueli-HS-521-Pink

hair-stranger-Yueli-HS-521-Pink

Назва: Yueli HS-520 Black (HS-520BK)
Бренд: Yueli
Номінальна потужність: 55 Вт
Температурний діапазон: 150-230ºС
Управління: Сенсорне
Кількість рівнів нагріву: 5
Розміри робочої поверхні: 110х32 мм
Розміри: 296х33х40 мм
Маса: 470 г
Колір: Рожевий