Матрас Xiaomi Mi 8H M2 1.8 x 2 m Light Gray

Не в наявності
  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Матрац Mi 8Н M2 став високотехнологічним рішенням для тих, кому важливий відпочинок і відновлення сил уві сні.

Матрац має багатошарову конструкцію з використанням натурального латексу і холодної піни високої щільності. Для невидимою блискавки зовнішнього і внутрішнього чохлів використовується блискавка YKK. Завдяки відсутності клею стали можливими періодичний огляд і чистка матраца.

Матеріал зовнішнього чохла має у складі особливу кавову нитку, яка використовується для виробництва аксесуарів верхній спортивного одягу та жіночої білизни. Ця тканина стійка до забруднення і безпечна при прямому контакті з шкірою людини.

Відгуки користувачів
Денис, 17.06.2017
Неужели никто не покупал себе матрас? Почему нет отзывов? Как он на практике?
Всі відгуки

Матрац Mi 8Н М2

Матрац Mi 8Н M2 став високотехнологічним рішенням для тих, кому важливий відпочинок і відновлення сил уві сні. Матрац має багатошарову конструкцію з використанням натурального латексу і холодної піни високої щільності.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2

Інноваційний багатошаровий дизайн без клею та формальдегіду

Матрац Mi 8H М2 поставляється в згорнутому вигляді, у вакуумній упаковці, завдяки чому він захищений від забруднень і попадання патогенних мікроорганізмів. У коробці знаходиться спеціальний розпаковочний пристрій, яким розрізається вакуумний пакет. Для того, щоб матрац був готовий до використання, необхідно дати йому розправитися протягом 8 годин після розкриття.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2
Товщина матраца складає 17 сантиметрів, він складається з 3-х основних робочих шарів натурального латексу, спіненого хвилястого поліуретану, а також нижнього шару з піни високої щільності.

Натуральний латекс

Прошарок з натурального латексу, отриманого з соку малайзійської гевеї, має товщину 3 сантиметри. Його поверхня ребриста для надання більшої жорсткості при контакті з тілом. При цьому сам латекс дуже м'який і забезпечує ніжне і приємне взаємодію з м'якими тканинами тіла. При цьому матеріал дуже добре пропускає повітря і не забруднюється. Саме малайзійський латекс дає відчуття занурення в м'які обволікаючі обійми.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2
Спінений хвилястий поліуретан

Шар спіненого хвилястого поліуретану призначений для основної амортизації тіла під час сну. Він має 1050 виступів, які за формою нагадують лоток для яєць. Виступаюча голчаста поверхня забезпечує нерівномірність прогинання матраца під впливом частин тіла з різною масою. Так, корпус тіла має більшу масу, відповідно, він прогинає латексний шар і мне спінені голки. Голова чинить менший тиск на цей шар і лежить вище. Як наслідок - хребет підтримується в прямому положенні, великі судини не перетискаються, а м'які тканини тіла не набрякають.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2
Піна високої щільності

Піна високої щільності має форму плиток шоколаду і виконує основну підтримуючу функцію. Вона дозволяє рівномірно розподіляти навантаження тіла по поверхні всього матраца, а також забезпечує незалежне прогинання. Його оцінять пари, в яких хтось лягає спати пізніше партнера - ваш сон не буде порушений, оскільки піна високої щільності і хвилястий поліуретан погасять коливання на іншій стороні матраца.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2
Дихаючий чохол, що не забруднюється

Матеріал зовнішнього чохла складається з особливого матеріалу, розробленого тайванською компанією Singtex – матеріал з кавової нитки. Він також використовується для виробництва аксесуарів, верхнього спортивного одягу та жіночої білизни.

Матеріал з кавової нитки є зручним і безпечним при прямому тактильному контакті з шкірою людини.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2
Фірмова блискавка YKK

Всі три шари матраца Mi 8H M2 1.8 x 2 m Light Gray не склеєні і не зшиті, а знаходяться в спеціальних чохлах, що застібаються на невидиму блискавку всесвітньо відомої фірми YKK. Завдяки відсутності клею стали можливими періодичний огляд і чистка матраца. Загальна довжина блискавки становить 32 метри.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2
Антибактеріальне покриття, захист від різних комах, зокрема кліщів

Рolygiene ® - це всесвітньо відома німецька компанія по розробці та використанні нової антибактеріальної технології. Наші розробники використовували даний матеріал, щоб інгібувати ріст грибів і бактерій, запобігти їх виникненню і розмноженню, захистити шкірний покрив людини від побічних впливів, а також завдяки властивості придушення неприємних запахів, матрац зберігає свіжість протягом всього дня.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2

Для всіх шарів матраца ми використовували спеціальний захисний матеріал німецької компанії Evolon. Німецька компанія Freudenberg Evolon представила особливий, що застосовується в медичних установах, матеріал, який використовується для захисту від різних комах. Ця тканина запобігає розмноженню паразитичних кліщів, бактерій і грибків. Завдяки щільній структурі матеріалу і дуже маленьким отворам, кліщі не можуть проникнути крізь неї, адже розмір пор тканини Evolon менше 1 мікрона.

Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2Матрас_Xiaomi_Mi 8H M2

Найменування: Матрац Mi 8Н М2
Бренд: 8H
Матеріал: Кавова нитка, натуральний латекс, холодна піна високої концентрації
Додатково: Антибактеріальне покриття, водовідштовхуючі властивості, захист від комах, тканина Evolon з порами менше 1 мікрона
Размер: 200 x 180 x 17 см
Цвет: White/Light Gray

Завантаження…

Відгуки користувачів
Денис, 17.06.2017
Неужели никто не покупал себе матрас? Почему нет отзывов? Как он на практике?
Додати коментар