Розумна колонка Xiaomi Yeelight Bluetooth Speaker (YLAI01YL)

Розумна колонка Yeelight Bluetooth Speaker - справжній посередник між вами та системою розумного будинку, який максимально спростить управління різними приладами ІОТ. Вбудований помічник зі штучним інтелектом від Microsoft легко об'єднає сервіси розумного будинку та онлайн-сервіси воєдино: ви зможете увімкнути світло, запрограмувати рисоварку, кондиціонер, очищувач повітря або робот-пилосос тільки за допомогою голосової команди, а також дізнатися прогноз погоди або ж ознайомитися з останніми новинами.

Розумна колонка Yeelight Bluetooth Speaker полегшує ваше життя і звільняє від повсякденної рутини!

Відгуки користувачів
Евгений, 01.10.2018
Русский язык распознавать будет?
Адміністрація MIOT.UA 01.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, точной информации на данный момент нет.
Всі відгуки

Розумна колонка Yeelight Bluetooth Speaker

Розумна колонка від Yeelight - справжній посередник між вами та системою розумного будинку, який максимально спростить управління різними приладами ІОТ. 

Розумна колонка Yeelight Bluetooth Speaker полегшує ваше життя і звільняє від повсякденної рутини!

Yeelight-Bluetooth Speaker

Логіка, або інтуїція

З'єднання з інтернетом і розумними пристроями

Розумна колонка від Yeelight створена у співпраці з компанією Microsoft, яка розробляє складні системи штучного інтелекту, та Bing Xiao. В залежності від ситуації, колонка може як використовувати можливості штучних нейромереж, так і просто виконувати закладені в ній функції хаба для системи розумного будинку.

Yeelight-Bluetooth Speaker

Управління "Розумним будинком"

Вмикайте прилади голосовими командами

Вбудований помічник з штучним інтелектом від Microsoft легко об'єднає сервіси розумного будинку та онлайн-сервіси воєдино: ви зможете включити світло, запрограмувати рисоварку, кондиціонер, очищувач повітря або робот-пилосос толькос допомогою голосової команди, а також дізнатися прогноз погоди або ж ознайомитися з останніми новинами. І все це - тільки за допомогою голосових команд!

Надійна робота

Чітке розуміння того, що ви говорите

Колонка здатна точно і чітко ідентифікувати ваші команди з відстані до 5 метрів завдя 6 вбудованим всеспрямованим мікрофонам. Радіальне розташування мікрофонів дозволяє добре відрізняти сторонні шуми від людського голосу, з часом беручи до уваги всі особливості вимови людиною різних слів. Технології AEC і BEAMFORMING використовуються для ефективного усунення відлуння і забезпечення спрямованого голосового прийому.

Різні стандарти зв'язку

Можливість підключення до різних пристроїв

Розумна колонка від Yeelight підтримує різні стандарти зв'язку для того, щоб мати можливість підключатися до різних пристроїв. Так, вона підтримує двохдіапазонний Wi-R 2.4 G і 5G, забезпечуючи сумісність і швидкість передачі для більш стабільного і плавного використання. Вбудований Bluetooth 5.0 дозволяє підключати зовнішні гучномовці Bluetooth, покращувати якість звучання, покращувати якість звучання Bluetooth-динаміків, а також використовувати його в якості смарт-хаба для пристроїв на інтелектуальну платформу Mijia.

Yeelight-Bluetooth Speaker

Назва: Розумна колонка Yeelight Bluetooth Speaker YLAI01YL
Бренд: Yeelight
Харчування: 5 В, 1 А
Wi-Fi: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 G/5G
Bluetooth: BLE 5.0
Процесор: 64-бітний Cortex A53 з чотирьохядерним процесором 1.2 ГГц
Оперативна пам'ять: 256 Мб
Постійна пам'ять: 256 Мб
Споживана потужність: 2 Вт
Дальність голосового управління: 5 метрів
Кількість мікрофонів: 6
Розмір динаміка: 1.15"
Колір: Білий
Відгуки користувачів
Евгений, 01.10.2018
Русский язык распознавать будет?
Адміністрація MIOT.UA 01.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Евгений, точной информации на данный момент нет.
Додати коментар