Загартоване захисне скло Xiaomi Nillkin H+PRO-SP XM до смартфонів Mi 6

Загартоване захисне скло NILLKIN для Mi Max (індекс H) виготовляється з відібраних екзеплярів японського скла AGC і створене за принципом нанотехнології HARVES, якій характерні висококласний захист і надвисокий коефіцієнт пропускання світла, які не спотворюють кольори екрану. Щільність загартованого скла становить до 9H. На поверхню скла нанесено тонкий шар масляного напилення, що запобігає появі відбитків пальців, вбирання рідин, фільтрує ультрафіолетові промені.

Захисне скло NILLKIN для Mi Max (індекс H) відповідає світовому стандарту захисту дисплеїв. Скло вирізане на верстаті з числовим програмним управлінням. Його товщина становить 0.2 мм.

Відгуки користувачів
Володимир, 12.05.2018
Стекло по качеству вроде неплохое, но маловато. Не всю поверхность закрывает.
Всі відгуки

Загартоване захисне скло Nillkin H+PRO-SP XM до смартфонів Mi 6

Ультратонке захисне скло Nillkin зведе до мінімуму ризик пошкодження дисплея при повсякденному використанні. При своїй товщині 0.33 мм скло має високий рівень міцності 9H і не впливає на чутливість сенсорного екрану. Прозорість скла - 99% без будь-яких спотворень.

Загартоване скло для Mi6

У порівнянні з плівкою захисне скло Nillkin стійке до ударів і його практично неможливо подряпати навіть гострим предметом таким як ножиці або ключі.

Поверхня скла має олеофобне покриття, основна властивість якого - відштовхувати воду і жири, завдяки чому на екрані будуть малопомітними відбитки пальців.

Загартоване скло Mi6 тонке

Країною-розробником скла є Японія. Інженерами було проведено безліч тестів на ударостійкість, вибухостійкість, перепад температур, і у всіх цих тестах гартоване скло показало найвищі результати.

Загартоване скло Mi6 ударостійкість

Для того, щоб установити скло Nillkin, радимо звернутися у наш сервісний центр, де спеціалісти якісно впораються з таким завданням.
Скло абсолютно безпечне, і навіть якщо воно розіб'ється, то його спеціальна триплексна технологія не дозволить розлетітися склу на дрібні шматочки.

Особливості:

  • висока щільність поверхні 9Н
  • товщина 0.2 мм
  • глянцеве покриття виконує функцію антивідблиску, стійке до подряпин
  • при розбитті не розлітається на шматочки

Загартоване скло Mi6 комплектація

Тип Захисне скло
Бренд: Nillkin
Сумісність Mi 6
Товщина 0.2 мм
Міцність
Ударостійкість Так
Водовідштовхуюче покриття Так
Пропускання світла 99%
Олеофобне покриття Так
Розмір 137х64.3 мм
Комплектація Захисне скло, липка плівка-антистатик, два стікери, волога та м'яка серветки, серветка з мікрофібри, керівництво користувача
Відгуки користувачів
Володимир, 12.05.2018
Стекло по качеству вроде неплохое, но маловато. Не всю поверхность закрывает.
Додати коментар