Захисна плівка до смартфонів Xiaomi Mi5 Original

Оригінальне захисне скло Xiaomi для флагмана Мі5 має дуже високий коефіцієнт пропускання світла, що дозволяэ не впливати на кольори екрана. Скло має антиблікове покриття. Твердість захисного скла складає до 7Н, що визначає його стійкість до подряпин і ударів.

Завдяки особливому покриттю скло має вологовідштовхувальні характеристики, на ньому не залишаються відбитки пальців. Дуже точна технологія різання дозволила досягти товщини скла всього 0,14 мм. Скло виготовлене з екологічно чистих матеріалів.

Відгуки користувачів
Дмитрий, 25.01.2017
Будут ли еще поставки?
Всі відгуки

Захисна плівка до смартфонів Xiaomi Mi5 Original

Оригінальна захисна плівка Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відновити справжній колір екрану.

До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість дуже висока. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості.

Плівка ідеально підходить до смартфону, і акуратно прилягає до екрану, встановити її не складе особливих труднощів. Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило - та вологовідштовхувальну дії.

Тип: Захисна плівка
Бренд: Mi
Сумісність: Xiaomi Mi5
Додатково: Пилонепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців
Відгуки користувачів
Дмитрий, 25.01.2017
Будут ли еще поставки?
Адміністрація Mi.UA, 25.01.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Дмитрий, да. Ожидаем поставку данного аксессуара в течении 21 рабочих дней.
Додати коментар