Захисна плівка Xiaomi Nillkin Mi Mix 2 Matte Protective Film

Захисна плівка Nillkin для смартфона Mi Mix 2 здатна захистити екран смартфона від подряпин і потертостей. Чудова передача кольору створить приємний ефект для ваших очей. Плівка ідеально підходить до смартфонів Mi Mix 2 акуратно прилягаючи до екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Високий показник проникності захисної плівки, сприяє відмінній видимості, що не створить дискомфорту при використанні мобільного девайса. Захисна плівка настільки еластична, що її можна зігнути. Вона забезпечить ефективний захист від потертостей та подряпин.

Захисна плівка Nillkin Mi Mix 2 Matte Protective Film біля смартфона

Відсутність відбиваючого ефекту надає додаткову перевагу та комфорт при використанні захисної плівки в якості захисту дисплея вашого гаджета. Захисна плівка, має досить тонку структуру, яка не завадить при роботі з чутливий сенсором вашого девайса та істотно не відіб'ється на якості зображення.

Захисна плівка Nillkin Mi Mix 2 Matte Protective Film кольору

Плівка не стане перешкодою природного відображення картинки, що забезпечить комфортну роботу з мобільними додатками. Завдяки застосуванню безклеєвої технології фіксації, плівки досить надійно кріпляться на екран і не залишають слідів, при її демонтажі.

Захисна плівка Nillkin Mi Mix 2 Matte Protective Film на лицьовій та фронтальній стороні

Захисна плівка Nillkin Mi Mix 2 Matte Protective Film розміри і характеристики

Сумісність: Mi Mix 2
Бренд: Nillkin
Особливості: Пилонепроникність, стійкість до подряпин і ударів
Розмір: 145.5 х 68.6 мм