Захисне скло 9H ColorWay Xiaomi Mi6 3D White

Захисне скло ColorWay для флагмана МІ6 має дуже високий коефіцієнт пропускання світла, не впливаючи на кольори екрану. Скло має покриття антиблікове покриття. Твердість захисного скла становить 9Н, що визначає його стійкість до подряпин і ударів.

Завдяки олеофобному покриттю скло володіє хорошими вологовідштовхувальними характеристики і запобігає появі відбитків пальців на поверхні екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Глянсове захисне скло "стане на захист" дисплея вашого мобільного девайса. Скло володіє хорошими характеристиками міцності та завдяки високому показнику твердості (9H) - забезпечить надійний захист екрану від потертостей і подряпин.

Захисне скло 9H ColorWay Xiaomi Mi6 3D White елементи виробу

Скло 3D має загнуту форму і повністю покриває екран смартфона. Саме через повного покриття дисплея, виріб може бути несумісним з окремими видами чохлів, які частково стикаються з поверхнею екрану через більш щільне прилягання - можуть порушити фіксацію скла по краях.

Зі склом ColorWay екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень. Скло ідеально підходить для смартфона Mi6.

Захисне скло 9H ColorWay Xiaomi Mi6 3D White характеристики

Тип: Захисне скло
Бренд: ColorWay
Сумісність: Mi6
Міцність: 9H
Додатково: Стійкість до подряпин і ударів, не впливає на яскравість, чутливість і перенесення кольорів дисплея, проста установка без бульбашок повітря
Комплектація: Загартоване скло, серветка з мікрофібри, волога і суха серветки в індивідуальній упаковці, пиловидаляючі клейкі стікери, інструкція з установки