Захисний шолом Xiaomi Smart4u City Light Riding Smart Helmet SH50 Blue

Розумний шолом для велосипедистів

Розумний захисний шолом Smart4u виготовлений з комбінації пінополістиролу (EPS) та полікарбонату (PC), і оснащений світловою сигналізацією, яка сповіщає учасників дорожнього руху про те, що ви переміщується по проїжджій частині. Шолом максимально захищає голову від травм у разі падіння або зіткнення, при цьому зберігає повну свободу рухів. До того ж шолом має "природню" систему вентиляції, яка перешкоджає перегріву голови.

Індикація

У шолом інтегровано 7 світлодіодів, які автоматично активується як тільки на вулиці помітно потемніє. Світлодіоди розміщені таким чином, щоб забезпечити видимість індикації в діапазоні 180 градусів.

Комфортна фіксація

Система кріплення за допомогою Y-образних ремінців, застібаються на підборідді, зафіксує шолом в надійному стані, не викликаючи почуття дискомфорту.

Вбудований акумулятор

Smart4u оснащений вбудованим акумулятором, якого вистачить на 1.5 доби активної роботи або до 180 годин в режимі очікування. Шолом оснащений магнітним роз'ємом для поповнення заряду батареї.

Рекомендації

Не варто затягувати ремені дуже щільно до шкіри. Відстань від ременя до голови має становити приблизно 1.5 см.

Зняття мірок

Розмір шолома M (54-58 см), розмір шолома L (57-61). Щоб дізнатися чи підходить він саме Вам, виміряйте окружність голови на 2 см вище рівня брів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Захисний шолом
Бренд: Smart4u
Модель: SH50
Матеріал: Пінополістирол (EPS) и полікарбонат (PC)
Розмір окружності голови: M (54-58 см), L (57-61 см)
Кількість світлодіодів: 7
Електричний параметр: DC 5V / 1A
Акумулятор: 3.7V455mAh
У режимі освітлення: Близько 36 годин
У режимі очікування: Близько 180 годин
Час зарядки: Близько 3 годин
Колір Блакитний
Комплектація: