Зарядний пристрій 5V Xiaomi VH wireless charging pad Xiaomi VH Q1 Silver

Бездротовий зарядний пристрій з вражаючими характеристиками

VH Q1 - бездротовий зарядний пристрій, який забезпечує швидку зарядку смартфона без необхідності підключення кабелю безпосередньо до роз'єму мобільного девайса.

Стильний дизайн і надійна конструкція

Пристрій виконаний з поєднання оцинкованого металу і м'якої PU-шкіри - які захищають смартфон від потертостей і подряпин, а також підкреслюють чудовий дизайн круглої док-станції, товщина якої - всього 5.5 мм, що тонше ніж iPhone. Все що потрібно - це розмістити док-станцію на рівній поверхні, підключити її до живлення, помістити смартфон в центральну частину VH Q1 екраном вгору, після чого процес зарядки почнеться автоматично.

Підтримка технологій швидкої зарядки QC 3.0

Док-станція працює за стандартом Qi (єдиний міжнародний стандарт бездротової зарядки мобільних пристроїв). Стандарт Qi дозволяє розпізнавати різні гаджети, визначати рівень їх заряду та своєчасно відключатися для економії електроенергії. До того ж VH Q1 підтримує технологію швидкої зарядки QC 3.0 (iPhoneX може повністю зарядитися приблизно за 3 години).

Вражаюча потужність. 8 рівневий захист.

7.5 Вт цілком достатньо для ефективного поповнення заряду смартфона. Пристрій підходить для зарядки як малопотужних (5 Вт), так і потужних пристроїв (10 Вт). VH Q1 повністю сумісний з технологіями Apple! VH Q1 має 8 рівнів захисту, які "вбережуть" як саму зарядну станцію, так і девайс, який заряджається: від перепаду напруги, статичної електрики, неправильного підключення, перегріву тощо.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Модель: VH Q1
Бренд: VH
Тип: Бездротовий зарядний пристрій
Матеріал: Оцинкований метал, PU-шкіра
Вхід: 5В / 2А (макс.) або 9В / 1.67А
Вихід: 5В / 1А (макс.) або 9 В / 1 А
Технологія швидкої зарядки: 7.5/10 Вт (QC 2.0/QC 3.0)
Дальність передачі: < 6 мм
Стандарт зарядки: Qi
Ефективність зарядки: Приблизно 75%
Довжина кабелю: 1000 мм
Розміри: Ø110 x 5.5 мм
Вага: 140 г
Сумісність: iPhone 8/8+/X
Samsung S9/S8/S7/Note8
та інші
Колір: Срібло