Захисна плівка Xiaomi Nillkin Whole Set Version для смартфонів Mi3

Прозора захисна плівка від Nillkin. Поставляється в комплекті з керівництвом по закріпленню на смартфоні та набором корисних витратних матеріалів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Прозора захисна плівка від Nillkin. Поставляється в комплекті з керівництвом по закріпленню на смартфоні та набором корисних витратних матеріалів.
«Тонка, прозора, ясна» - саме так охарактеризували розробники властивості свого аксесуара. Це означає, що екран вашого смартфона буде, не тільки надійно захищений від пилу і бруду, але й продовжить відмінно виглядати після численних дотиків до нього! А все через спеціальне покриття «антивідбиток», яке ефективно бореться з «брудними» наслідками торкань пальцями дисплея смартфона. Будьте спокійні! Тепер турботу про екран вашого гаджета візьме на себе захисна плівка від Nillkin.Nillkin Fim Mi3 загальний
Завдяки своїй високій прозорості, плівка не спотворить оригінальних кольорів екрану пристрою, а за допомогою спеціального захисного покриття вбереже ваші очі від втоми та сухості, блокуючи надмірно яскраве випромінювання.
Окремим приємним сюрпризом є комплектація даного аксесуара. Крім безпосередньо самої плівки, в комплект поставки входить купа корисних «дрібниць», в числі яких навіть невелика серветка для протирання плівки та ілюстроване керівництво по установці аксесуара на ваш смартфон.

Тип: Захисна плівка
Бренд: Nillkin
Сумістність: Xiaomi Mi3
Додатково: Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців