Захисне скло Mocolo 2.5D Full Cover Tempered Glass Xiaomi Mi5x/MiA1 Black

Надміцне захисне скло для флагмана Mi5x/MiA1, яке здатне захистити екран смартфона від ударів, подряпин і потертостей. Чудова передача кольору створить приємний ефект для ваших очей. Скло ідеально підходить для смартфона Mi5x/MiA1 акуратно прилягаючи до екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Захисне скло має надвисокий коефіцієнт пропускання та відновленням вихідного кольору екрану. Воно оснащено антибліковим покриттям для запобігання утворення відблисків на екрані. Він володіє показником твердості 9Н за шкалою Мооса, що підкреслює його ефективнисть при захисті від потертостей та подряпин.

Відсутність відображає ефекту надає додаткову перевагу, і комфорт при використанні загартованого скла в якості захисту дисплея вашого гаджета. Захисне скло, володіє досить тонкою структурою (товщина всього 0.33 мм) не завадить при роботі з чутливим сенсором вашого девайса та істотно не відіб'ється на якості зображення.

Завдяки спеціальному олеофобному покриттю на захисному склі не залишаються відбитки пальців, крім того воно володіє досить значними вологовідштовхувальними характеристиками. 2.5D-скло з округленими гранями забезпечить ще й приємний естетичний ефект.

Сумісність: Mi5x/MiA1
Бренд: Mocolo
Діагональ: 5.5 дюймов
Особливості: Пилонепроникність, стійкість до подряпин і ударів
Товщина: 0.33 мм
Кількість в комплекті 1
Міцність: 9H за шкалою Мооса
Колір: Чорний