Термос Xiaomi Fun Home Insulation Tea Cup (520 мл, білий)

  • Білий

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцний чай без гіркоти

Чай у термосі стає надто міцним та гірким? Ми вирішили цю проблему. У кришці термоса розташований окремий відсік для чайного листя, який не дає їм плавати по всьому об'єму води та потрапити в кухоль. Перед тим, як відкрити термос, переконайтеся, що вода повністю витекла з відсіку.

Автоматичне утримання води
Відсік для заварювання відокремлений від колби з фільтром. Через підвищений тиск повітря в герметичному просторі фільтр перешкоджає виливанню води з відсіку.

Підтримка тепла
Зовнішній шар корпусу термоса виконаний із 304 нержавіючої сталі, а внутрішній – зі сталі 316. Два шари стали здатні утримувати тепло всередині термоса протягом тривалого часу.

*Оскільки термос утримує тепло на основі вакууму, може бути важко відкрутити кришку. У такому разі слід зняти верхню накладку та випустити повітря, після чого спробувати відкрутити кришку ще раз.

Температурні випробування
Під час перебування термоса з гарячою водою 95°C за кімнатної температури близько 23°C протягом шести годин вода не охолодиться сильніше, ніж до 45°C.

Якісні безпечні матеріали
Внутрішня поверхня термоса виконана з аустенітної нержавіючої сталі 316, яка відрізняється від сталі 304 найкращою корозійною стійкістю, міцністю та пластичністю при високих температурах. Відсік для чаю виготовлений із американського пластику Tritan без вмісту бісфенолу-А. Tritan – це прозорий сополіефір, що має високу міцність і термостійкість.

Зручно лежить у руці
Порошкове фарбування корпусу та матова текстура зробили його не тільки красивим, а й практичним, адже він не вислизає з рук.

Протиковзне дно
На дні термоса знаходиться м'яка пружна прокладка з гуми, яка захищає його від ударів і вібрацій. Об'ємна увігнуто-опукла конструкція зменшує шум від зіткнення дна з поверхнею.

Модний лаконічний дизайн
М'який молочно-білий колір зі світло-жовтим відливом – чудовий вибір для стильних молодих людей, які знають чого хочуть.

Портативна чайна
У сутінках і на світанку, в офісі і вдома - достатньо лише захотіти перепочити, дістати термос і влаштувати розслаблююче чаювання.

Тип Термос
Бренд: Xiaomi
Розміри 68 х 217 мм
Доставка/Оплата Термін доставки 1-2 дні
Колір Білий
Виробник Fun Home
Об `єм 520 мл
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Вага 385 г
Ключові особливості Відсік для чаю
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати