Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug Black 460ml (PZ7M70X000)

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

3 функції в одному термосі

Термос Pinztea об'єднує всі 3 функції приготування чаю, фільтрації чаю і утримання тепла/холоду.

Заварювальний термос Pinztea місткістю до 460 мл, легко забезпечує достатню кількість води для тривалого використання. Завдяки компактним габаритам і циліндричній формі, його дуже зручно використовувати удома, на пікніку, в дорозі.

Якісні матеріали

Pinztea Thermos зроблений з прозорого поліпропілену і тритану, щоб ви могли легко контролювати об'єм чаю. Крім того, цей матеріал стійкий до високих температур і повністю безпечний для харчових продуктів. Фільтри для чаю виготовлені з міцної нержавіючої сталі 304, стійкої до корозії навіть при тривалому використанні.

Продумана конструкція

Важить термос близько 306 г, крім того, зовнішня сторона виробу покрита гладкою фарбою, яка ускладнює прилипання пилу та бактерій, легко миється. Дно підстаканника покрито силіконовою основою для зручності утримання.

Хороша теплоємність

Унікальна особливість чайника Pinztea — здатність ефективно зберігати тепло. При температурі навколишнього середовища 20 ± 5 °C і температурі гарячої води 95 ± 1 °C, через 6 годин, температура води всередині термоса знизилася до 44.9 °C.

Унікальний дизайн

Користуватися термосом дуже просто. Необхідно покласти чай в сховище чаю. Потім відкрити кришку корпусу, залити окропом і накрити. Потім, перевернути корпус, щоб вода і чай змішалися.

Ви можете регулювати концентрацію чаю і час приготування на свій розсуд. Фільтр автоматично розділить воду і залишки чаю. Коли все готово, відкрийте кришку термоса, щоб насолодитися приготованим чайним напоєм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Заварювальний термос
Бренд: Pinztea
Модель: PZ7M70X000
Матеріал: Поліпропілен, тритан, нержавіюча сталь 304
Ємність: 460 мл
Функції: Приготування чаю, фільтрації чаю та утримання тепла / холоду
Розмір упаковки: 90 x 90 x 265 мм
Вага термоса: Близько 306 г
Вага упаковки: Близько 380 г
Колір: Чорний