Дзеркало для макіяжу Xiaomi Mi Home (Mijia) LED Makeup Mirror (MJHZJ01-ZJ)

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Звичайна ціна

Додати у кошик У магазині Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Mijia MJHZJ01-ZJ оснащено 6.5-дюймовим посрібленим дзеркалом високої чіткості. Середина і нижня частина дзеркала являють собою сенсорний перемикач, який підтримує трирівневе регулювання яскравості.

Регулювання яскравості. Високий рівень передачі кольору.

Дзеркало для макіяжу Mijia MJHZJ01-ZJ обладнано світлодіодним кільцем з регулюванням рівня яскравості. Так стандартний рівень яскравості в 300 люкс, підходить для щоденного догляду за шкірою в нічний час, а середній 500 люкс підходить для щоденного використання макіяжу вранці. Високий рівень яскравості в 900 люкс призначений для делікатного догляду за шкірою та детального макіяжу.

При цьому світло та відтінок можна регулювати одним дотиком пальця.

Індекс передачі кольору досягає Ra92, що означає, що він має 92% схожості з сонячним світлом і відновлює кольори обличчя з високою точністю.

Стильний дизайн. Практична конструкція.

Що стосується дизайну, то світлодіодне дзеркало для макіяжу Mijia MJHZJ01-ZJ продовжує мінімалістський та чистий білий стиль оформлення товарів Mijia.

Зовнішній корпус виробу виготовлений з матового АБС-пластика.

Крім того, дзеркало має регулювання на 45° і знімну основу, на якій можна зберігати аксесуари для макіяжу та дрібну біжутерію.

Що стосується дзеркальної поверхні, Mijia MJHZJ01-ZJ використовує імпортовану з Німеччини посріблену дзеркальну поверхню з високою роздільною здатністю, яка може відновити текстуру без спотворень та забезпечити більш чітке спостереження за деталями обличчя, такими як пори.

Ніяких проводів

Дзеркало для макіяжу Mijia з вбудованим літієвим акумулятором ємністю 2000 мАг, можна повністю зарядити за 4 години, і після цього використовувати протягом тижня (по 30 хвилин в день при максимальній яскравості).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дзеркало для макіяжу зі світлодіодним підсвічуванням
Бренд: MiJia
Модель: Mijia MJHZJ01-ZJ
Матеріал: АБС-пластик + скло
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Номінальна напруга: 5В ⎓ 1А
Яскравість: 300, 500, 900 люкс
Розмір: 341.83 х 203 х 176.5 мм
Вага: 530 г
Колір: Білий