Зігріваючий пояс PMA U20 Graphene heating belt Black

Двостороння конструкція

Зігріваючий пояс PMA U20 вагою 237 грам має двосторонню конструкцію, чорну замшу зовні, сірий дуже м'який оксамит всередині і в цілому — дуже добре продуманий дизайн. Пояс оснащений липучкою, що дозволяє регулювати натяг.

Матеріал з чудовою теплопровідністю

Пояс виготовлений із застосуванням інноваційного матеріалу, який використовується в нанотехнологіях - графена. Графен має гарну теплопровідність, при подачі енергії він випромінює 6-14 мкм довгохвильових інфрачервоних світлових хвиль, які аналогічні дальнім інфрачервоним довжинах хвиль людського тіла.

Хороша гідроізоляція

Зігріваючих поясів, які можна мити під водою — не так багато, в кінці кінців, поєднання води та електрики — може бути дуже небезпечним для життя, але в PMA U20 гідроізоляція зроблена досить добре (але перед застосуванням пояс повинен бути повністю сухим).

2 способи управління

Після підключення пояса до зовнішнього акумулятора, необхідно натиснути і утримувати кнопку включення протягом 3 секунд. За замовчуванням включиться максимальний рівень нагріву (близько 58 градусів за Цельсієм). Індикатор в такому режимі горить червоним кольором.

Якщо вам потрібно відрегулювати температуру, просто натисніть перемикач контролю температури, щоб налаштувати високу температуру, середню температуру та низьку температуру відповідно.

Відрегулювати температуру можна і в мобільному додатку, попередньо синхронізувавши зігріваючий пояс зі смартфоном.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зігріваючий пояс
Бренд: PMA
Модель: U20
Матеріал, який використовується в конструкції: Графен
Габаритні розміри: 111 x 18 см
Вага без павербанка: 237 г ± 20 г
Гідроізоляція: Так
Кількість режимів роботи: 3
Довжина інфрачервоної хвилі: 6-14 мкм
Колір: Чорний