Золотий кулон Xiaomi LuckyME Pure Gold Mi bunny 2 г

  • Золотий
  • 14 днів

Доставка

Акційна ціна

Кулон у формі золотого кролика просто випромінює добрі та позитивні емоції, висловлює грайливість і любов. При цьому кулон не має виступаючих частин, які б могли поранити власника прикраси.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чисте золото

Для виробництва використано золото 999 проби

Кожен кулон виготовлений з чистого золота 999 проби. Чистота золота перевірена Китайським центром контролю якості золота, срібла і ювелірних виробів. Кожен виріб супроводжується сертифікатом перевірки.

3D золото

Змінена кришталева решітка робить золото твердим

Кулон створений з особливого чистого золото, яке відрізняється підвищеною твердістю і складністю в обробці, на відміну від звичайного золота з додаванням міді або срібла. Застосування передових нано-гальванічних технологій змінює кристалічну решітку золота, значно покращуючи його твердість і зносостійкість.

Поради щодо носіння кулона

1. Уникайте контакту з хімікатами, такими як парфум, відбілювач або косметика, щоб запобігти небажані хімічні реакції.
2. Уникайте плавання з золотими прикрасами. Вода в басейні фторирована, що окисляє золоті прикраси і робить їх бляклими.
3. Зніміть золоті прикраси, вирушаючи в баню. Оскільки метал має високу тепловіддачу, парове тепло може викликати опіки шкіри через золоті прикраси.
4. Золоті прикраси часто зберігаються в коробці з іншими прикрасами. Тверді камені, такі як алмази, легко можуть подряпати золоту поверхню.

Назва: Золотий кулон LuckyME Pure Gold
Бренд: LuckyME
Матеріал кулона: Золото
Матеріал нитки: 100% поліефірне волокно, аксесуари з нержавіючої сталі
Маса золота: 2 г
Колір нитки: Чорний
Розмір: