Парасолька Pinluo коричнева в крапочку

Легкий і незвичайний дизайн цього парасольки зробить його прекрасним і стильним аксесуаром, надійним захисником від осіннього дощу і палючого літнього сонця. Сучасна тканина ефективно протистоїть намоканню і не пропускає ультрафіолет сонячних променів.

Захист від дощу і сонця

Ультралегка і дуже якісна водонепроникна тканина, з якої виготовлено парасольку, має високу щільність (210Т), що дозволяє ефективно захищати вас від дощової води. А спекотним літом парасолька на 97.1% "відбиває" УФ-променів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Парасолька Pinluo коричнева в крапочку

Легкий і незвичайний дизайн цієї парасольки зроблять її прекрасним і стильним аксесуаром, надійним захисником від осіннього дощу і палючого літнього сонця. Сучасна тканина ефективно протистоїть намоканню і не пропускає ультрафіолет сонячних променів.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Захист від дощу

Ні краплі води під тентом

Ультралегка і дуже якісна водонепроникна тканина, із якої виготовлена парасолька, має високу щільність (210Т), що дозволяє ефективно захищати вас від дощової води. Після сильного дощу вам достатньо просто злегка струсити парасолю, щоб звільнити її від дощової води.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Краще, ніж сонцезахисний крем

Парасолька захистить вас від ультрафіолетових променів

Тент парасольки має покриття UVoutex FABRICS, яке володіє високою стійкістю, міцністю, прозорістю, чудовою теплоізоляцією і надійним рівнем захисту від УФ-випромінювання. Жарким літом парасолька на 97.1% "відбиває" УФ-промені.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Легка і міцна

Парасолька протистоїть вітру і фізичним навантаженням

Спиці і ручка парасольки виконані з дуже легких і високоякісних матеріалів - алюмінію і скловолокна, які забезпечують надійність конструкції і не піддаються корозії. Завдяки цьому парасолька на довгий час залишиться вашим надійним захисником від дощу, вітру і сонця.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Мобільність

Беріть парасольку завжди з собою

Парасолька має невелику вагу, а її розміри в складеному стані складають всього 25х6 см. Для зменшення розмірів парасольки вона має не округлу, а плоску форму. Така компактність дає можливість носити його навіть в маленькій сумці.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Назва: Парасолька Pinluo PLSKS09XM
Бренд: Pinlo
Матеріал: Алюміній, поліефірне волокно, скловолокно
Розміри в складеному вигляді: 25х7х4.6 см
Розміри в розкладеному вигляді: 92х51 см
Колір: Коричневий в горошок