Парасоля складна автоматична з ліхтариком Xiaomi Zuodu (ZD002-LED) Black

  • 12 місяців

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Xiaomi Zuodu (ZD002-LED) - інноваційна автоматична парасолька з привабливим дизайном для щоденного використання, ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок. Вигідно відрізняється зворотним способом складання купола, наявністю LED ліхтаря в ручці, і кільцем, що відображає світло по краю купола.

Практично повне видалення крапель простим струшуванням парасольки
Купол автоматичної парасольки Xiaomi Zuodu виготовлений із високоякісної водовідштовхувальної тканини поліестер 210T, особливістю якої є неймовірно висока щільність плетіння ниток. Щоб позбутися крапель дощу, що зібралися на куполі після використання парасольки, достатньо її кілька разів енергійно струсити у складеному положенні

Відкривання та складання за допомогою однієї кнопки
Xiaomi Zuodu (ZD002-LED) оснащений автоматичним механізмом, який простим натисканням однієї кнопки дозволяє як відкривати купол, так і складати його. Всі дії можна робити за допомогою однієї лише руки, що особливо зручно, коли друга рука зайнята

Світловідбивне кільце та ліхтарик для безпеки на дорогах
В осінній та весняний періоди, тобто в розпал сезону дощів, на вулиці починає рано темніти. Щоб убезпечити вас на дорогах і щоб водіям автотранспорту було легше помітити пішохода в місцях, що слабко освітлені, дороги, по краю купола автоматичної парасольки Xiaomi Zuodu виробник передбачив спеціальне світловідбивне кільце, яке яскраво світиться при попаданні на нього світла фар. У ручку парасольки Zuodu вбудований невеликий LED ліхтарик, що живиться від батарейки формату CR1616.

Зворотний механізм складання купола забезпечить сухість у складеному положенні
Коли під час дощу нам необхідно сісти в автомобіль, то, як правило, звичайна мокра парасолька, щоб не намочити сидіння, доводиться класти на автомобільний килимок, де він може забруднитись і теж залишити велику кількість вологи в салоні. Щоб позбавитися цієї проблеми, виробник автоматичної парасольки Xiaomi Zuodu розробив зворотний механізм складання купола. Таким чином, при його складанні, зовнішня мокра поверхня, на якій скупчилися краплі дощу, буде захована всередину, у своєрідну кишеню, а суха поверхня виявиться зовні. У такому стані парасольку можна сміливо класти на крісло і воно завжди залишатиметься сухим. Додатковою перевагою зворотного механізму складання є можливість ставити парасольку Xiaomi Zuodu для сушіння у спеціально відведеному місці у стійкому вертикальному положенні, так він займає значно менше місця та набагато швидше сохне за рахунок безперешкодного скочування крапель.

Тип Складаний
Бренд: Zuodu
Розміри діаметр - 6 см, довжина - 30 см (у складеному стані)
Додатково Індекс захисту від сонця UPF50+
Вага, г 420
Колір Чорний
Особливості Світловідбивне кільце по краю бані, Зворотний механізм складання, LED ліхтар
Діаметр відкритого бані 105 см
Висота в розкладеному стані 63 см
Виробник Zuodu
Матеріал Поліестер
Кількість спиць 10
Механізм парасольки Повний автомат
Матеріал спиць Сталеві
Категорія Для чоловіків, Для жінок
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Артикул ZD002-LED
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати