Зубная нитка Xiaomi DOCTOR B (3 шт. по 50 м)

Професійна зубна нитка

Накопичення залишків їжі між зубами сприяє розмноженню бактерій та інших мікроорганізмів, які в свою чергу викликають карієс, захворювання ясен і т.ін. Щоденне чищення зубів більше орієнтована на очистку поверхні зубів (зубної емалі) від зубного нальоту. Більш глибоке очищення зубів під силу професійній зубній нитці DOCTOR B.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективне видалення залишків їжі

Дуже часто для видалення залишків їжі між зубами використовують зубочистки. Але на відміну від зубної нитки, зубочистки досить об'ємні та не можуть в повній мірі прочистити проміжки між зубами. Крім того, кінчик зубочистки може травмувати ясенні тканини, в результаті чого ясна починають кровоточити.

Щоденне чищення зубів (за допомогою зубної щітки) більше орієнтована на очистку поверхні зубів (зубної емалі) від зубного нальоту. А більш глибоке очищення, під силу професійній зубній нитці DOCTOR B, яка легко "позбавить" зуби від залишків їжі не пошкодивши зубну емаль та поверхню ясен.

Зубна нитка DOCTOR B (3шт. По 50 м) в упаковці

Зубна нитка з тефлону

Чисті та здорові зуби

Зубна нитка DOCTOR B виконана з тефлону (найбільш міцний матеріал), який сприяє більш плавному ковзанню нитки між зубами (навіть якщо проміжки незначні). Крім того, зубна нитка виконана з тефлонового матеріалу практично не "розділяється на волокна" і дозволяє легко видалити навіть тверді шматочки їжі, які застрягли між зубами.

Зубна нитка DOCTOR B (3шт. По 50 м) в руках користувача

Тонка і гладенька

Просте видалення залишків їжі та зубного нальоту

Зубна нитка DOCTOR B дозволить забезпечити всебічний та обережний догляд за порожниною рота. Тонка і гладенька нитка буквально ковзає між зубами не створюючи дискомфорту для зубів та ясен. Акуратне очищення зубів від залишків їжі, допоможе позбутися від неприємного запаху з рота і зберегти Ваше дихання свіжим.

Зубна нитка DOCTOR B (3шт. по 50 м) чищення зубів

Зубна нитка просякнута безбарвною рідиною Frescolat MGA, яка використовується як ефективна речовина створює довгострокове відчуття свіжості.

Зубна нитка DOCTOR B (3шт. По 50 м) упаковка

Зубна нитка надійно упакована в спеціальну ергономічну коробку, яку завжди можна брати з собою куди б ви не попрямували.

Зубна нитка DOCTOR B (3шт. По 50 м) дівчина посміхається

Інструкція:

1. Візьміть зубну нитку довжиною близько 40 см і наматайте навколо вказівних пальців, щоб вирівняти її перед застосуванням.

2. За допомогою вказівних пальців, акуратно протягніть нитку між зубами.

3. Тримаючи зубну нитку між великими і вказівними пальцями, дуже дбайливо рухайте її вгору-вниз між зубами, а також навколо кожного зуба.

* Не рекомендується смикати і тягнути зубну нитку з силою - це може привести до пошкодження ніжних тканин ясен.

Зубна нитка DOCTOR B (3шт. По 50 м) інструкція із застосування

Найменування: Професійна зубна нитка DOCTOR B
Бренд: DOCTOR B
Вміст компонентів: Полімерне тефлоновое волокно + безбарвне освіжаюче просочення рідиною Frescolat MGA
Кількість: 3 упаковки по 50 метрів нитки в кожній
Розмір: 41 х 48 х 19.5 мм
Колір упаковки: Зелений