Зволожувач Xiaomi DEERMA Humidifier with Remote Control White DEM-LD220 4L

Рясне насичення вологою. УФ-дезинфекція.

DEERMA DEM-LD220 – це компактний зволожувач повітря, обладнаний таймером відключення і 4-х літровою ємністю для води.

Під впливом ультразвукових коливань залита в ємність вода «розділяється» на частинки розміром від 1 до 5 мкм, що дозволяє їм насичувати вологою приміщення.

Крім того, перед розпиленням, вода проходить обробку під впливом ультрафіолетових променів, що дозволяє знищити до 99.99% бактерій.

Дистанційне управління

У комплекті з DEERMA DEM-LD220 поставляється ПДУ, за допомогою якого ви зможете управляти роботою ультразвукового зволожувача. Щоб ви не шукали пульт по квартирі, він може бути закріплений на магнітному тримачі зволожувача.

LED екран

Зволожувач обладнаний LED екраном на якому ви зможете побачити інформацію про недостатній об'єм води в резервуарі, допоможе вам ознайомитися з поточним рівнем вологості та режимом роботи пристрою.

Кілька робочих режимів. 12-годинний таймер.

Для вибору оптимального рівня вологості, в DEERMA DEM-LD220 передбачено 3 робочих режими, які ви можете активувати на свій розсуд. Якщо в жаркий літній день, ви хочете повернутися в зволожене приміщення, просто залийте води в резервуар зволожувача, і встановіть таймер.

Відсік для ефірних масел

Для сеансу ароматерапії та оздоровлення, в DEERMA DEM-LD220 передбачена спеціальна комірка для ефірних масел. Додайте кілька крапель олії чайного дерева, ялиці або евкаліпта, щоб розслабитися після важкого робочого дня і при цьому зміцнити свій імунітет.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач
Бренд: Deerma
Модель: DEM-LD220
Матеріал: АБС-пластик
Напруга: 220 В ~ 50 Гц
Споживана потужність: 25 Вт
Ємність резервуара для води: 4 л
Продуктивність: 250 мл/г
Рекомендована площа приміщення: До 20 м²
Рівень шуму: 35 дБ
Розмір: 170 x 170 x 540 мм
Вага: 1.1 кг
Колір: Білий
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати