Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 2.5L Red (DEM-F300R)

Гнучкий механізм уприскування

Deerma Humidifier DEM-F300R був модернізований до надзвичайно чутливої та точної системи подачі вологи. Верхня частина корпусу з конструкцією, що обертається на 360 градусів, дозволить регулювати напрям подачі води.

Багаторівневе регулювання

Потужний потік розпорошеної водяної димки може рівномірно поширюватися в повітрі. Декілька рівнів регулювання допоможуть користувачам налаштовувати інтенсивність розпилення відповідно до їх потреб.

Компактний дизайн, просте розташування

Зволожувач Deerma Humidifier DEM-F300R має стильний дизайн з корпусом червоного кольору, а також досить компактну та гнучку конструкцію. Зокрема, розмір пристрою 200 х 200 х 224 мм, тому вона не займе занадто багато місця в кімнаті.

2.5-літрова ємність для води

Контейнера об'ємом 2.5 л досить для тривалої роботи зволожувача. Крім того, горловина резервуара для води спроектована досить широкою (200 мм), що не тільки збільшує обсяг розпилення вологи, а й спрощує очищення виробу після його використання.

Ароматерапія

Щоб наситити повітря приємним ароматом, необхідно безпосередньо в резервуар з водою додати кілька крапель ефірного масла, соку свіжовичавленого лимона або апельсина.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач повітря
Бренд: Deerma
Модель: DEM-F300R
Потужність: 25 Вт
Об'єм: 2.5 л
Управління: Ручне
Продуктивність: 250 мл/год
Рекомендована площа приміщення: До 20 м²
Джерело живлення: Від мережі
Параметри входу: 220В ~50/60 Гц
Розмір: 200 х 200 х 224 мм