Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 5L Black (DEM-F327W)

Сучасний дизайн, висока естетика

УФ-стерилізуючий зволожувач Deerma DEM-F327 виготовлений з АБС-пластику і має досить компактні розміри лише 201 x 201 x 304 мм, тому він не займе занадто багато площі.

Зокрема, цей зволожувач повітря може стати надзвичайно привабливим декоративним аксесуаром для прикрашення вашого улюбленого будинку.

Зволожувач з безшовною конструкцією та прозорим корпусом, полегшує користувачам контроль за кількістю чистої води, виявлення плям для швидкого очищення корпусу від забруднень.

Всередині зволожувача є сенсорний пристрій, який швидко виявляє вологість у повітрі та передає на розумний дисплей, щоб допомогти користувачам побачити робочий стан Deerma DEM-F327 та легко регулювати вологість.

Стерилізація ультрафіолетовим світлом, унікальний вугільний фільтр

Зволожувач повітря DEERMA DEM-F327 використовує УФ-стерилізатор з можливістю знезаражувати бактерії у воді з ефективністю до 99%.

Крім того, пристрій також оснащений фільтром з активованим вугіллям, який видаляє неприємні запахи, фільтрує домішки та предмети, такі як частинки пилу, сміття або шерсть домашніх тварин.

Забезпечує постійну вологість, надзвичайно дрібний туман

Зволожувач повітря DEERMA DEM-F327 оснащений трьома різними ступенями зволоження, які допомагають користувачам легко перемикатись з 1-го до 3-го ступенів залежно від потреб та площі кімнати.

DEERMA DEM-F327 вміщує 5 л води. Лише одним додаванням води пристрій може забезпечувати постійну вологість протягом тривалого часу від 12 до 16 годин.

Зволожувач генерує 300 мл водяного туману в годину. Мікромолекули води легко проникають глибоко в шкіру м’яким і плавним способом, збільшуючи здатність зволожувати шкіру.

Додавання ефірної олії

Зокрема, користувачі можуть додавати ефірну оліє безпосередньо у зволожувач, щоб створити приємну ароматичну атмосферу в кімнаті.

Функція таймера

Зволожувач DEERMA DEM-F327 має функцію таймера, щоб користувачі могли встановлювати та налаштовувати час роботи пристрою залежно від потреб використання.

Надійний захист

Зволожувач повітря DEERMA DEM-F327 автоматично відключатиме живлення при вичерпанні води, щоб уникнути пожежі та забезпечити абсолютну безпеку для користувачів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач повітря
Бренд: Deerma
Модель: DEM-F327
Матеріал: АБС-пластик
Ємність: 5 л
Потужність: 25 Вт
Напруга: 220 В - 50Гц
Рівень шуму: 20 - 40 дБ
Напруга: 220 В - 50Гц
Розмір: 201 x 201 x 304 мм