Зволожувач повітря Xiaomi Mi Home (Mijia) smart humidifier White

Підтримка рівня вологості

Зволожувач повітря Mijia MJJSQ04DY має інтелектуальну функцію, яка забезпечує контроль вологості в приміщенні та відповідно до цього регулювати кількість розпилюється в повітря води.

Регулювання рівня вологості

В зволожувачі встановлена ​​підтримка вологості на рівні 60%, але користувач може регулювати її в межах 40% -60%, через мобільний додаток Mijia.

Велика ємність

Mijia MJJSQ04DY ємністю 4 літри, може забезпечити зволоження приміщення протягом 26 годин. При цьому вам необхідно контролювати рівень води та вчасно її доливати в резервуар.

Рівень антибактеріальної активності іонів срібла 99.9%

Резервуар для води виготовлений з антибактеріальних матеріалів з іонами срібла, які можуть пригнічувати ріст бактерій протягом тривалого часу.

Інтуїтивно зрозуміле управління

Нижня частина пристрою оснащена простим регулятором, за допомогою якого можна керувати функцією Wi-Fi та регулювати 3 режими розпилення вологи.

Ніжний водяний туман зберігає шкіру зволоженою на довгий час

Високочастотні коливання розпилювального листа з керамічним сердечником, «дроблять» воду на дрібні частинки. В результаті виходить велика кількість водяного туману, який рівномірно розподіляється по кімнаті турбовентилятором з направляючою трубкою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач повітря
Бренд: MiJia
Модель: MJJSQ04DY
Номінальна напруга / частота: 220 В-50 Гц
Номінальна потужність: 25 Вт
Ємність резервуара для води: 4 л
Продуктивність зволоження: 300 мл/год
Робочий звук: ≤ 38 дБ
Бездротові з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Розмір: 190 x 190 x 324 мм
Вага: 1.65 кг