Зволожувач Xiaomi DEERMA Humidifier White DEM-F301

Гнучкий механізм уприскування

Deerma Humidifier DEM-F301 був модернізований до надзвичайно чутливою і точної системи подачі вологи. На корпусі зволожувача є кольорове кільце, яке допомагає візуально відображати фактична зміна вологості навколишнього середовища, щоб користувачі могли легко розпізнавати рівень вологості в приміщенні.

3-рівневе регулювання

Потужний потік розпорошеної водяній димки може рівномірно поширюватися в повітрі. 3 рівні регулювання допоможуть користувачам налаштовувати інтенсивність розпилення відповідно до їх потреб.

Компактний дизайн, просте розташування

Зволожувач Deerma Humidifier DEM-F301 має досить компактну і гнучку конструкцію. Зокрема, розмір пристрою 200 х 200 х 224 мм, тому вона не займе занадто багато місця в кімнаті.

2.5-літрова ємність для води

Контейнера об'ємом 2.5 л досить для тривалої роботи зволожувача. Крім того, горловина резервуара для води спроектована досить широкою (200 мм), що не тільки збільшує обсяг розпилення вологи, а й спрощує очищення виробу після його використання.

Ароматерапія

Щоб наситити повітря приємним ароматом, необхідно безпосередньо в резервуар з водою додати кілька крапель ефірного масла, соку свіжовичавленого лимона або апельсина.

Практична конструкція

Зволожувач повітря Deerma DEM-F301 виготовлений з практичного і стійкого до корозії поліпропілену.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Зволожувач повітря
Бренд: Deerma
Модель: DEM-F301
Потужність: 25 Вт
Матеріал корпусу: Поліпропілен
Об'єм: 2.5 л
Управління: Ручне
Кількість режимів: 3
Витрата води: 250 мл/г
Площа обслуговування: До 20 м²
Джерело живлення: Від мережі
Параметри входу: 220В ~50/60 Гц
Розмір: 200 х 200 х 224 мм
Вага: 1300 г