Адаптер USB Hub Xiaomi BCASE Retro Classic Car Usb Splitter Festive Red

Зручний адаптер в ретро-стилі

Адаптер BCASE практичний і гарний. Навіть за зовнішнім виглядом не можна уявити, що це розгалужувач USB довжиною 1 метр. Це як прикраса на робочому столі, більше як дитяча машинка.

Він доступний в двох кольорах: святковому червоному і елегантному чорному. Ідеальне поєднання функції USB-концентратора і ретро-вантажного автомобіля в комбінації з класичною кольоровою гамою, виглядає дійсно дуже красиво.

4 порти USB 2.0

Під капотом ретро-автомобіля знаходиться 4 вихідних порту USB 2.0. Відстань між 4 вихідними портами, що вирішує проблему незручного підключення / відключення периферійних пристроїв настільного комп'ютера.

Висока швидкість читання/запису

Пікова швидкість передачі даних може досягати 35 МБ / с (читання) і 25 МБ / с (запис). Він підтримує одночасне використання декількох USB-пристроїв, таких, як жорсткий диск / U-диск / клавіатура / миша / кабель для зарядки.

Пилозахисний чохол і обертові колеса

«Капот автомобіля» являє собою пилозахисний чохол для захисту інтерфейсу USB, «колеса» можна обертати, щоб запобігти випадковому перетягування і пошкодження обладнання та кабелів.

Візуальне відображення робочого стану

Світловий індикатор розташований в нижній частині автомобіля. Коли USB-хаб працює, м'який синій світло проектується на робочий стіл для візуального відображення робочого стану обладнання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: USB-хаб у вигляді ретро-автомобіля
Бренд: BCASE
Модель: DSHJ-B-1903
Вхідна напруга: DC 5В
Вихідна напруга: DC 5В / 2А
Вихідний інтерфейс: USB 2.0 x 4
Індикатор: Підсвічування синього кольору
Розмір: 112 x 49 x 44 мм
Вага: 70 г
Колір: Червоний