Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO

Ручний пилосос для якісного та ефективного прибирання

Jimmy H8 Pro — це ручний пилосос для сухого прибирання з високою потужністю всмоктування і багаторівневою системою очищення.

Широкий набір насадок і поворотна головка дозволять проводити прибирання в будь-якому важкодоступному місці кімнати або салону автомобіля.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

До 70 хвилин прибирання без підзарядки акумулятора

Пристрій повністю бездротовий і працює від знімного акумулятора ємністю 3000 мАг, а завдяки невеликій вазі (близько 1.5 кг) ви можете пилососити однією рукою навіть у витягнутому положенні.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO крупним планом

Виробник заявляє про час автономної роботи в економічному режимі 70 хвилин, в турбо-режимі 30 хвилин і при максимальній потужності 15 хвилин. При використанні електричної щітки тривалість роботи складе в економічному режимі 38 хвилин, в турбо-режимі 20 хвилин і при максимальній потужності 13 хвилин.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO варіанти прибирання

Зручне управління і висока потужність всмоктування

Його легко використовувати за допомогою всього двох кнопок. Перша кнопка використовується для включення і виключення, друга — для перемикання режимів. Доступні режими Eco, Auto, Turbo і Max.

Для зручності прибирання в пилососі також передбачений інформативний світлодіодний дисплей з яскравим підсвічуванням.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO потужність всмоктування

Jimmy H8 Pro оснащений потужною системою повітряного циклону і високоефективним безщітковим цифровим двигуном на 500 Вт, який забезпечує потужність всмоктування до 160 аероватт, дозволяючи видаляти з підлоги навіть великі частки сміття.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO дисплей

Підтримка декількох режимів роботи

Модель підтримує кілька режимів роботи, серед яких є режим автоматичного регулювання потужності. Велика кількість насадок дозволяє пилососу справлятися практично з будь-яким сміттям на будь-якому типі поверхні.

Однією з особливостей, які роблять JIMMY H8 Pro унікальним, є технологія його моторизованої щітки: в автоматичному режимі вона регулює потужність всмоктування в залежності від поверхні, що прибирається.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO прибирання у кімнаті

2 режими зарядки

Щоб зробити прибирання вдома ще більш зручним, тепер ви можете вибирати між двома режимами зарядки: заряджати акумулятор окремо за допомогою практичної зарядної бази або заряджати через підставку, якою він оснащений.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO прибирання ліжка

Циклона система фільтрації

Запатентована система циклонної фільтрації «Horizontal Cyclone» збільшує швидкість циркуляції повітря та усуває можливі перешкоди, підвищуючи ефективність фільтрації і продовжуючи термін служби пилососа.

Оснащений фільтром HEPA-13, він здатний вловлювати навіть найдрібніші частинки розміром до 0.3 мікрона, які «складуються» в мішок ємністю 0.5 л.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO у вертикальному положенні

На додаток до цих виняткових технічних характеристиках, його сучасний та ергономічний дизайн і практична ручка, дозволяють зберігати правильну поставу під час прибирання.

Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 PRO комплектація

Тип: Ручний бездротовий пилосос
Бренд: JIMMY
Модель: H8 PRO
Номінальна потужність: 500 Вт
Напруга: 25.2 В
Потужність всмоктування: 160 аероватт
Рівень шуму: 80 дБ
Тривалість роботи без електрощітки, хв: 3 режими, год: 15/30/70
Тривалість роботи з електрощіткою, хв: 3 режими, год: 13/20/38
Система проти намотування волосся: Так
Тривалість зарядки: 4-5 годин
Об'єм пилозбірника: 0.5 л
Тип фільтра: HEPA
Ємність акумулятора: 3000 мАг
Вага: 1.5 кг
Розмір: 703 х 310 х 191 мм
Колір: Фіолетовий