Ручний відпарювач одягу Xiaomi Deerma Garment Steamer 2-in-1 White DEM-HS200 EU

Парогенератор Deerma DEM-HS200 — це компактне, портативне рішення по догляду за одягом, яке дозволить користувачам зберігати свій одяг вигладженим.

Просунута портативна конструкція

Пристрій має конструкцію з двома повітроводами, яка здатна швидко виробляти велику кількість пара, щоб допомогти ефективно розгладити нерівності на одязі.

Ручний відпарювач одягу Deerma (DEM-HS200) важить всього 740 грам і може використовуватися як горизонтально, так і вертикально.

Генерує потужність 1000 Вт. Мікроподача пара під тиском 0.5 бар.

Усередині пристрою знаходиться резервуар для води ємністю 110 мл. Відпарювач одягу Deerma генерує потужність 1000 Вт, а мікроподача пара під тиском 0.5 бар, може задути 10 свічок в одну мить.

Не тільки розгладжує, а й «знезаражує» одяг

Пара, що виходить з пристрою Deerma, досягає температури, що перевищує 180 градусів за Цельсієм. Виробник гарантує, що така висока температура дозволяє вбивати до 99.9% бактерій.

Надійна захисна система

Відпарювач обладнаний інтелектуальним датчиком температури NTC, який вимірює температуру в режимі реального часу, щоб уникнути перегріву, подвійним захистом з використанням плавких запобіжників, коли температура перевищує безпечний діапазон і захистом від нестачі води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний відпарювач одягу
Бренд: Deerma
Модель: HS200
Напруга / частота: 220 В ~ 50 Гц
Номінальна потужність: 1000 Вт
Ємність резервуара для води: 110 мл
Об'єм пара: 15 ± 4 г / хв
Тривалість використання з наповненим резервуаром: 8 хв ± 2 хв
Вага: 950 г
Колір: Білий