Комплект ортопедичних подушок Xiaomi Aika 3pcs Grey

3 подушки наповнених піною BASF50D

Комплект подушок Aika складається з подушки для спини, шиї та сидіння. Кожна з подушок має спеціальний наповнювач з піни з ефектом пам'яті BASF50D.

Піна з ефектом пам'яті має підвищену гнучкість, забезпечує правильну адаптацію до форми тіла людини, надає антибактеріальний ефект, а також має здатність поглинати коливання поверхні.

Технологія електрооптичного нагріву

Комплект подушок Aika використовує запатентовану технологію електрооптичного нагріву графена четвертого покоління AIHF (Iver).

Це технологія, яка може випромінювати далекі інфрачервоні світлові хвилі.

Світлові хвилі проникають глибоко в підшкірні тканини та резонують з молекулами води в організмі, тим самим посилюючи потік молекул води в клітини і з них. Такий підхід дозволяє активно розслабляти м'язи, знімати втому, збільшити приплив крові та зігрівати в холодну погоду.

Інтелектуальний контроль температури

Коли живлення включено, натисніть та утримуйте кнопку живлення USB, загориться зелений, синій або червоний індикатори, які інформують про активований режим нагріву. Зелений індикатор – режим нагріву від 37 °C до 40 °C, синій індикатор – режим нагріву від 40 °C до 45 °C, а червоний індикатор – режим нагріву від 50 °C до 55 °C.

Подушка для шиї

Подушка для шиї має форму метелика та відповідає фізіологічній структурі голови, шиї та плечей.

Подушка для спини

Подушка для спини імітує природну криву хребта людини. Верхня і нижня увігнуті і опуклі сторони спроектовані таким чином, щоб закручуватися в середині. Вона підходить до спини під кутом нахилу 75°, щоб зберегти S-образну природну криву грудного, поперекового та каудального відділів хребта.

Подушка для сидіння

Подушка для сидіння виготовлена ​​із застосуванням нековзних елементів, які забезпечують щільну та надійну посадку виробу навіть під час їзди на автомобілі.

Використовувана в подушці німецька піна з ефектом пам'яті BASF, може ефективно зменшити тиск на хребет, що так важливо при тривалій їзді за кермом автомобіля.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Комплект подушек
Бренд: Aika
Модель: MJZ01, MYK01, MZD01
Матеріали: Піна з ефектом пам'яті BASF50D, поліестер, поліуретан
Розміри: Подушка для шиї: 270 x 140 x 110 мм
Подушка для спини: 430 x 375 x 155 мм
Подушка для сидіння: 385 х 350 х 30
Площа нагріву: Подушка для шиї: 70 x 140 мм
Подушка для спини: 140 х 140 мм
Подушка для сидіння: 140 х 280 мм
Інтенсивність роботи: Подушка для шиї: 3 Вт
Подушка для спини: 6.5 Вт
Подушка для сидіння: 8 Вт
Довжина зарядного кабелю 1500 мм
Колір: Сірий