Про MIUI

Детальніше про підтримку MIUI в Україні дізнайтеся за посиланням.

MIUI 12

MIUI 12 – вже встиг здобути популярність серед користувачів і це неспроста. Адже ця оболонка включає в себе ще більш чистий користувальницький інтерфейс, оновлені функції анімації, жестів, навігації, дизайну AOD, індикаторів конфіденційності, модернізації многооконного режиму і багато інших корисних змін.

MIUI 12 заставка Марс

Вражаюча візуалізація

Неймовірно красиві шпалери створюють плавні міжзоряні подорожі при перемиканні між екраном блокування, головним екраном і постійно включеним дисплеєм.

Будь то марсіанська пустеля або віддалений куточок Землі, ви станете свідком того, що вийде за рамки уявного.

MIUI 12 візуалізація

Ваш пристрій — це частина природи

Все, що вам потрібно зробити, це подивитися на екран: яскраве сонце, легкий вітерець і освіжаючий дощ. Немов ви подивилися у вікно.

MIUI 12 погода

Фреймворк для анімації Mi Light Cone

У MIUI 12 використовується вдосконалений движок фізичної анімації, який виводить всі механізми рендеринга на новий рівень.

MIUI 12 анімації

Комбінуючи графіку MAML, анімацію Folme і рендеринг MiRender, ми можемо скруглять кути, змішувати кольори та імітувати природне розмиття руху краще, ніж будь-коли раніше.

MIUI 12 фреймворк

Найбільш важливі програми завжди під рукою

Легким рухом пальця ви можете звільнити місце для іконки будь-якої програми на головному екрані смартфона. Тому найбільш часто використовувані додатки, тепер будуть у вас завжди на виду.

MIUI 12 картинки додатків на головному екрані

Анімація перемикання

У MIUI 12 анімація передбачена для кожної картинки робочого стола, тумблерів, жестів перемикання, кнопок панелі управління і т.ін. Відчуйте, що ви робите при кожному натисканні.

MIUI 12 анімація додатків

Анімація додатків

Тепер кожен запуск додатків на смартфоні буде супроводжуватися відповідною анімацією. Анімація додатків — це віртуальна синестезія. Реальне життя.

MIUI 12 анімація додатків

Інтуїтивно зрозуміла візуалізація

Новий користувальницький інтерфейс дає вам набагато більше інформації. Інформація доставляється ефективніше, якщо вона візуальна.

MIUI 12 використовує можливості візуалізації, щоб зробити користувальницький інтерфейс ще більш інформативним.

Витрата заряду батареї, об'єм пам'яті та підключення до Wi-Fi наочно представлені в найбільш інформативній формі. Анімація робить все в MIUI 12 дивним і захоплюючим. Від чудового центру безпеки до красиво оформлених календарних карток — плавна анімація оживляє все.

MIUI 12 візуалізація

MIUI 12 захищає вашу конфіденційність краще, ніж раніше

Безпека і захист вашої конфіденційності – головний пріоритет MIUI 12. MIUI не тільки є ефективним помічником у повсякденному житті, але і робить все можливе, щоб ваші речі залишалися тільки вашими.

У MIUI 12 у нас є нова функція: повідомлення про дозволи. Коли будь-яка програма використовує камеру, отримує доступ до вашого розташування або записує звук у фоновому режимі, ви побачите яскравий значок в рядку стану. Ось так тепер видно всю чутливу активність.

Тепер ви можете видалити конфіденційну інформацію про місцезнаходження, а також метадані одним натисканням, перш ніж поділитися фотографією.

MIUI 12 передача фото

Новий рівень безпеки

Надаючи першорядне значення дослідженням і розробкам в області інформаційної безпеки, Xiaomi постійно працює над поліпшенням методів, практик і технічних рішень, які захищають ваші дані.

MIUI 12 конфіденційність

У MIUI 12 є щось новеньке для всіх

Всі ваші улюблені програми були оновлені. З MIUI 12 життя і робота стали набагато простіші!

Перетягніть плаваюче вікно в сторону, щоб згорнути його, і знімайте відео в повноекранному режимі.

MIUI 12 повноекранний режим зйомки