Акваріум Xiaomi Eco fish tank HF-JHYG001

Стильний акваріум зі світлодіодним підсвічуванням

Eco fish tank - стильний акваріум з квітковим горщиком на вершині, який додасть атмосфери затишку та комфорту вашому будинку і робочому офісу.

Акваріум маємо цілком компактні габарити: 38.2 х 16.6 х 22.9 см, що дозволить його розмістити в різних куточках кімнати. Звичайно ж не варто «проходити повз» таких переваг як: наявність світлодіодного підсвічування, системи фільтрації води, насичення киснем, а також інтуїтивно зрозумілого управління за допомогою всього однієї кнопки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Оригінальне дизайнерське рішення

Акваріум Eco fish - це непросто акваріум, а оригінальне дизайнерське рішення з масою корисних функцій та дивно красивим зовнішнім виглядом. Акваріум прикрасить як робоче, так і житлове приміщення, привнесе в нього «нотку» затишку, і стане родзинкою інтер'єру.

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 крупним планом

4-х ступінчаста система фільтрації

Eco fish розрахований на кілька невеликих рибок, для яких дуже важлива чистота середовища проживання. Саме тому акваріум обладнаний водяним насосом з 4-х ступінчастою системою фільтрації, яка створить чисту насичену киснем атмосферу для мешканців водного світу.

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 дівчина біля акваріума

Настільки корисний функціонал, дозволить вам рідше звичайного проводити ручне прибирання в акваріумі.

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 зрошення 1

Квітковий горщик з системою зрошення

Ще однією примітною особливістю цього нововведення в світі акваріумів, є наявність інтегрованого квіткового горщика з системою зрошення. Система зрошення використовуємо воду з акваріума для підтримки необхідного рівня вологи вашої улюбленої рослини.

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 зрошення 2

Eco fish tank - це акваріум, який піклується не тільки про рибок, а й про «домашню флору».

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 елементи дизайну

Вбудована підсвітка

Для того, щоб ви могли спостерігати за рибками і вдень, і вночі, в акваріумі передбачено підсвічування. Ви зможете самостійно вибрати один з п'яти попередньо встановлених варіантів світіння.

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 підсвічування

Підтримка акваріума в чистоті

Вас порадує і простота догляду за акваріумом. Зверху акваріума передбачений відсік для виведення води. Досить підключити шланг, що поставляється в комплекті, до цього «гнізда» і запустити відкачування води, після чого ви зможете очистити внутрішні стінки виробу від забруднень.

Акваріум Eco fish tank HF-JHYG001 дівчина і акваріум в кімнаті

Тип: Акваріум
Бренд: Mi
Матеріал: Органічне скло (ПММА), ABS пластик
Номінальна потужність: 5 В
Номінальна напруга: 5 Вт
Роз'єм: USB
Розмір: 382 х 166 х 229 мм
Вага: 1 кг
Комплектація: Акваріум, камені для горщика, засипка для акваріума, USB-кабель