Розумна зубна електрощітка Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500 White (NUN4000CN/NUN4008GL)

Здорові зуби та сяюча посмішка

MiJia Sound Electric Toothbrush - електрична зубна щітка, яка завдяки пружній насадці та густо посадженим щетинкам забезпечить ефективний процес очищення ротової порожнини від залишків їжі, зубного нальоту та мікробів.

3 режими очищення в залежності від потреб і переваг користувача, потужний інноваційний двигун з піковою частотою 30000 звукових коливань та 18 днів роботи без підзарядки - це далеко не всі переваги електрощітки MiJia.

Сполучення ультразвукової зубної щітки з мобільним девайсом, дозволить відкрити більш широкий спектр можливостей «розумного» помічника, про які ви дізнаєтеся в докладному описі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Роман, 16.01.2019
Скільки часу гарантія?
Адміністрація MIOT.UA 16.01.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MIOT. Роман, 24 місяці гарантії (12 місяців гарантії + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування).
Дмитрий, 04.11.2017
У вас есть запасные щетки насадки?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2017
Спасибо за Вашу интерес к Mi. Дмитрий, на данный момент в наличии нет, ожидаем поставку в ближайшие несколько месяцев.
Всі відгуки

Незамінний помічник в догляді за порожниною рота

Ефективне очищення ротової порожнини

Незамінний помічник в догляді за порожниною рота - ультразвукова щітка MiJia відрізняється бездоганно продуманою конструкцією. Особливий дизайн головки щітки та щільно розміщені один до одної щетинки, сприяють більш ефективному проникненню в проміжки між зубами та дозволяють видаляти не тільки залишки їжі, а й зубний наліт, не дряпаючи при цьому зубну емаль.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush крупним планом

Все для зручності користувача

Характеристики комфорту

Зубна електрощітка MiJia подбає не тільки про здоров'я ваших зубів. Легка вага, комфортне розташування в руці, очищення за лічені секунди - характеристики зручності, які здатні перетворити звичайний процес гігієни зубів в приємне повсякденне заняття. Адже погодьтеся, що хороша зубна щітка повинна відповідати наступним чотирьом умовам.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush характеристики комфорту

Потужний інноваційний двигун

30000 звукових коливань

В конструкції електричної зубної щітки MiJia застосовується інноваційний високопродуктивний підвісний акустична мотор, який працює за принципом магнітної левітації. Хороша електрична зубна щітка не тільки має високочастотну вібрацію, але і володіє високою потужністю. Співпраця німецьких і японських експертів, дозволило розробити потужний звуковий двигун з магнітною левітацією, з піковою частотою 30 000 разів/хв і обертовим моментом на виході до 230 грам-сила/сантиметр. Створивши потужність крутіння в 230 грам-сила/сантиметр, двигун утворює високочастотні вібрації, які передаються безпосередньо до голівці щітки без втрат. Така технологія дозволяє в значній мірі поліпшити результати чистки зубів.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush мотор

Безпечна та якісна очистка

М'які щетинки DuPont

Головка зубної щітки має округлений дизайн. Вона дуже ретельно опрацьована, відшліфована. Щетинки DuPont володіють найбільш оптимальним рівнем жорсткості та досить щільно розміщені один до одної, що дозволило поліпшити процес очищення ротової порожнини від залишків їжі на 40%.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush головка щітки і щетинки

Інтерфейс користувача

3 режими очищення

Для користувачів MiJia Sound Electric Toothbrush були розроблені три режими очищення, два з яких - стандартний і м'який, - мають заводські налаштування, а третій можна налаштувати індивідуально в залежності від особливості ваших зубів і особистих вподобань.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush режими чищення

Синхронізація зі смартфоном

Фірмове APP-додаток

Хочете користуватися всіма можливостями «розумної» електрощітки MiJia? Тоді вам просто потрібно встановити на свій мобільний девайс фірмовий додаток для зубної щітки MiJia і синхронізувати зубну щітку зі смартфоном. Після синхронізації, ви зможете проводити індивідуальні налаштування режиму очищення, переглядати звіти про стан вашої руки під час чищення зубів, а також читати рекомендації по догляд за ротовою порожниною.

Контроль ротової порожнини

6 вбудованих датчиків

Зубна електрощітки MiJia оснащена шістьма датчиками, які зчитують та аналізують різні показники, після чого зберігають їх на вашому мобільному пристрої. Дані показники ви можете показати стоматологу для розробки індивідуальних рекомендацій по догляду за порожниною рота.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush APP-додаток і датчики

До 18 днів на одному заряді!

Акумулятор ємністю 700 мАг

Користуйтеся електрощіткою до 18 днів без необхідності підзарядки, адже потужний вбудований акумулятор ємністю в 700 мАг забезпечить безперебійну роботу пристрою, а APP-додаток заздалегідь повідомить вас про необхідність заміни MiJia Electric Toothbrush.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush акумулятор

Зручна зарядка

USB-порт

Поповнити запас електроенергії пристрою можна підключивши кабель зарядки до стандартного порту USB, який є в ПК, портативному акумуляторі та багатьох інших девайсах.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush і павербанк

Ефективний захист від вологи

IPX7

Завдяки багатокомпонентному процесу лиття під тиском і герметичному з'єднанню елементів конструкції, вдалося досягти рівня водонепроникності IPX7 - це означає, що пристрій надійно захищений від короткочасного занурення в воду.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush захист від пилу і вологи

Ефективний захист від падінь

Продумана антиковзаюча конструкція

Верхня поверхня зубної щітки має спеціальне покриття, яке дозволяє надійно фіксувати MiJia в руці і не турбуватися про те, що електрощітки випаде з руки і розлетиться на друзки.

Безшовна конструкція і управління зубною щіткою MiJia Sound

Кнопка перемикання режимів

Безшовна конструкція зубної щітки дозволила з'єднати всі елементи в одне ціле. Кнопка перемикання надійно захищена від попадання вологи і крім того, під неї не будуть забиватися залишки зубної пасти або пил.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush конструкція і зарядка

Зручна зарядна платформа

Щільне сполучення

Електрична зубна щітка MiJia розрядилася? Ніяких проблем! Встановіть її на спеціальну зарядну платформу в чітко збалансований посадковий роз'єм і вуаля, процес зарядки стартував!

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush на зарядній платформі

Варіанти дизайну для всієї родини

Нижня змінна конструкція кольорового кільця

Зубна щітка - це предмет особистої гігієни. Саме тому дуже важливо користуватися виключно своєю щіткою. Для вирішення цієї «проблеми», конструктори розробили спеціальні знімні кольорові кільця, які легко одягаються на підставу MiJia і з якими ви візульних визначте саме свою електрощітку.

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush дизайн

Електрична зубна щітка MiJia Sound Wave Electric Toothbrush в кімнаті

Тип: Електрична зубна щітка
Бренд: Mi
Модель: DDYS01SKS
Найвища частота: 31 000 об / хв
Найбільше крутіння: 230 gf.cm
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальна потужність: 2 Вт
Ступінь захисту оболонки: IPX7
Час зарядки: Більше 12 годин
Метод зарядки: Індуктивний заряд
Розмір зарядної станції:
Вага зарядної станції: 60 г
Вага головки зубної щітки:
Вес головки зубной щетки: 9 г
Матеріал щетинок: DuPont
Режим: 3 режими (стандартний, м'який, персональний)
Робота пристрою на одному заряді акумулятора: 18 днів
Ємність батареї: 700 мАг
Bluetooth: Є
Размер:
Вага: 295 г
Колір: Білий

Завантаження…

Відгуки користувачів
Роман, 16.01.2019
Скільки часу гарантія?
Адміністрація MIOT.UA 16.01.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MIOT. Роман, 24 місяці гарантії (12 місяців гарантії + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування).
Дмитрий, 04.11.2017
У вас есть запасные щетки насадки?
Адміністрація MIOT.UA 05.11.2017
Спасибо за Вашу интерес к Mi. Дмитрий, на данный момент в наличии нет, ожидаем поставку в ближайшие несколько месяцев.
Додати коментар