Насадки для зубної щітки Mi Home (Mijia) Electric Toothbrush Mini 3 in 1

Змінні насадки для електричної зубної щітки MiJia, завдяки округленим волоскам і високій щільності щетинок, допоможуть досить швидко та ефективно видалити зубний наліт. Крім того, скругленная форма щетинок забезпечує безпеку чистки, а саме: не дряпає і не завдає пошкоджень вельми чутливій тканині ясен. Тому процес чищення зубів стане для Вас не тільки приємним, але і безпечним.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Головка зубної щітки має округлений дизайн. Вона дуже ретельно опрацьована, відшліфована. Щетинки DuPont StaClean володіють найбільш оптимальним рівнем жорсткості та досить щільно розміщені один до одної, що дозволило поліпшити процес очищення ротової порожнини від залишків їжі на 40%.

Насадки для зубної щітки MiJia Electric Toothbrush Mini 3 in 1 3 насадки

Всі насадки для зубної щітки SOOCAS X3, проходять обов'язкову сертифікацію в США FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів). Кожна головка зубної щітки проходить УФ-стерилізаційну обробку, щоб очистити її від всіляких шкідливих мікроорганізмів, а вакуумна асептична упаковка, збереже насадку в чистоті та стерильності при транспортуванні.

Насадки для зубної щітки MiJia Electric Toothbrush Mini 3 in 1 на щітці