Насадки для зубної щітки Mi Home (Mijia) White 3 in 1 KIT (NUN4001)

Гігієна ротової порожнини - запорука здоров'я зубів і красивої посмішки. Ручні (мануальні) зубні щітки не здатні ефективно видаляти залишки їжі та зубний наліт.

Змінна насадка для електричної зубної щітки MiJia, завдяки округленим кінцям волосків та більш високій щільності щетинок, допоможе ефективно очистити зубний наліт і уникнути травмування та кровотечі ясен в процесі чистки зубів.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чудовий помічник у догляді за порожниною рота

Особливий дизайн головки щітки та щільно розміщені один до одної щетинки, сприяють більш ефективному проникненню в проміжки між зубами і дозволяють видаляти не тільки залишки їжі, а й зубний наліт, не дряпаючи при цьому зубну емаль.

Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001) в різних ракурсах

Якісне та безпечне очищення

М'які щетинки DuPont

Головка зубної щітки має округлений дизайн. Вона дуже ретельно опрацьована, відшліфована. Щетинки DuPont StaClean володіють найбільш оптимальним рівнем жорсткості та досить щільно розміщені один до одної, що дозволило поліпшити процес очищення ротової порожнини від залишків їжі на 40%.

Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001) посадка щетинок

Коефіцієнт округлості щетинок відповідає міжнародним стандартам, а комфорт, який ви відчуєте при використанні заокруглених щетинок, є першокласним.

Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001) щетинки

Насадки для електричної зубної щітки MiJia проходять обов'язкову сертифікацію в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA). Ультрафіолетова стерилізаційна обробка головки щітки, дозволять очистити від розвитку мікробів і інших мікроорганізмів. Насадки поставляються в герметичній асептичній упаковці, що дозволяє зберегти стерильність виробу при транспортуванні.

Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001) УФ-обробка

Фірмове APP-додаток

Встановіть на свій мобільний девайс фірмовий додаток для зубної щітки MiJia і синхронізуйте зубну щітку зі смартфоном. Після синхронізації, ви зможете проводити індивідуальні налаштування режиму очищення, переглядати звіти про стан вашої руки під час чищення зубів, читати рекомендації по догляду за ротовою порожниною, а також завдяки вбудованому ST G-сенсору, ви зможете зрозуміти коли слід міняти очищувальну головку зубної щітки.

При створенні зубної щітки MiJia була забезпечена тонка структура без шкоди для якості матеріалів або технічних характеристик пристрою. Невелика відстань між деталями девайса - всього 0.4 мм, дозволило створити просту та елегантну зубну щітку.

Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001) заміна головки щітки

Насадку для зубної щітки рекомендується міняти кожні 2-3 місяці.

Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001) розмір

Найменування: Насадки для зубної щітки MiJia White 3 in 1 KIT (NUN4001)
Бренд: MiJia
Модель: DDYST01SKS
Тип: Змінні насадки (головки) для зубної щітки
Сумісність: Електрична зубна щітка
Розмір:
Вага однієї насадки: 8 грам
Колір: Сірий
Комплектація: 3 змінні насадки