IP-камера Xiaomi Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount (MJSXJ03HL; BHR5255GL)

Mi Camera 2K – камера спостереження з якою ваш дім та близькі завжди будуть під наглядом. Камера має магнітне кріплення, що значно облегшує фіксацію, та дозволить встановити камеру у будь-якому зручному місці вашої оселі. Модель підтримує функцію нічного бачення та трансляцію зображення у 2К.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Доглядайте за домом в новому форматі

Модифікація камери дозволяє транслювати чітке зображення у форматі 2К без розмиття. Камера підтримує нічне бачення 940 нм. Камера підтримує можливість двосторонніх викликів. Тому можна в режимі реально часу поспілкуватися з членами родини наче ви знаходитеся в одній кімнаті.

Mi Camera 2K на підставці

Інтелектуальне керування

Mi Camera 2K отримала технологію виявлення людей у зоні дії. Якщо камера зафіксує рухи людини – ви отримаєте сповіщення.

Зручна фіксація

Камера має магнітне кріплення з металічною накладкою, що робить процес інсталяції камери неймовірно простим. Кріплення обертається на 180 градусів.

Захист даних

Модель використовує трикратне шифрування для захисту конфіденційності користувача. Для використання даних використовується карта пам’яті та хмарне сховище.

Mi Camera 2K закріплена на телевізорі

Легке налаштування

Для користування камерою необхідно зафіксувати її у місті де вона буде знімати та під’єднати до джерела живлення. Для синхронізації камери з вашими пристроями необхідно становити за стосунок Mi Home та при запуску просканувати QR-код на камері.

Тип:

Mi Camera 2K (Magnetic Mount)

Бренд: Mi
Модель:

MJSXJ03HL

Номінальна вхідна напруга:

5 В ~1 А

Кодування відео:

H.265

Робоча температура:

Від −10°C до 50°C

Дозвіл:

2304×1296

Розміри виробу:

60×48×67,5 мм

Поле зору об'єктива:

125°

Бездротове підключення:

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 ГГц

Сховище:

Карта пам'яті Micro SD

Сумісність:

Android 6.0 або iOS 11.0 та пізніші версії

Колір:

Білий