Каструля чавунна Xiaomi Yi wu yi shi Classic enamel pot 22 см Black

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Каструля Yi Wu Yi Shi Classic enamel pot виконана в класичному європейському стилі товстостінних каструль для тушкування. Прекрасна високоякісна емаль, безпечне покриття і ідеальний для тривалого приготування їжі чавун зробить каструлю улюбленим посудом. 

Зручність і розкіш

Посуд з емальованого чавуну вимагає меншого догляду в обслуговуванні, не зберігає запахів (риби або цибулі), а також має більш естетичний зовнішній вигляд і може бути подана прямо на стіл.

Готуйте в духовці

Каструлю можна використовувати не тільки для приготування страв на плиті, але і в духовці. Емальований чавун добре прогрівається зі всіх сторін, тому страва готується як у російської печі на повільному вогні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Каструля чавунна  Yi Wu Yi Shi Classic enamel pot  22 см Black

Європейська класична емалева каструля

Каструля Yi Wu Yi Shi Classic enamel pot виконана в класичному європейському стилі товстостінних каструль для тушкування. Прекрасна високоякісна емаль, безпечне покриття і ідеальний для тривалого приготування їжі чавун зроблять каструлю улюбленим посудом. 

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

Зручність і розкіш

Посуд з емальованого чавуну відрізняється вишуканим виглядом

Для виробництва каструлі використовується высоковуглецеве залізо - чавун, який розігрівається до температури 1450 градусів і покривається шаром керамічної емалі, яка при випаленні в печі стає з чавуном єдиним цілим. Покриття емаллю зберігає природні антипригарні властивості чавуну, не боїться перепаду температур і механічних пошкоджень, та служить необмежений часом термін. 

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

Посуд з емальованого чавуну вимагає меншого догляду в обслуговуванні, не зберігає запахів (риби або цибулі), а також має більш естетичний зовнішній вигляд і може бути подана для сервірування прямо на стіл.

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

Плавне нагрівання

Рівномірне прогрівання їжі

Товщина стінок каструлі становить 3.5 мм, але при цьому її маса не виходить за межі маси якісних сталевих каструль. Теплоємність чавуну в 6 разів вище, ніж в алюмінію, а отже, він довше здатний утримувати тепло, рівномірно розподіляючи його не тільки з поверхні металу, але і плавно прогріваючи приготовану страву.

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

Готуйте в духовці

Каструлю можна використовувати як ємність для запікання

Каструлю можна використовувати не тільки для приготування страв на плиті, але і в духовці. Емальований чавун добре прогрівається зі всіх сторін, тому страва готується як у російської печі на повільному вогні - при постійній температурі.

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

Щільна кришка

Важка чавунна кришка також бере участь в приготуванні їжі

Товстостінна кришка бере участь у приготуванні їжі, оскільки вона розігрівається гріх зверху, затримує випаровування вологи з поверхні страв, а також за рахунок спеціальної форми внутрішньої поверхні запобігає випаровуванню води. Це робить їжу соковитою і зберігає її первинний аромат.

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Classic-enamel-pot

Назва: Каструля Yi Wu Yi Shi Pan Classic enamel pot
Бренд: Yi wu yi shi
Діаметр: 22 см
Об’єм: 2.5 л
Маса: 3.85 кг
Матеріал: Емальований чавун
Сумісність: Газові, вугільні, індукційні і керамічні плити
Ручки: Металеві
Колір: Чорний