Електрична зубна щітка Xiaomi Oclean X Pro Sakura Pink (OLED) (Міжнародна версія)

Зручний сенсорний екран для контролю чистки ротової порожнини

Oclean X Pro – електрична зубна щітка нового покоління з 0.95-дюймовим кольоровим дисплеєм.

Завдяки сенсорному екрану, ви можете переглядати відсоток (від 0 до 100%) очищення кожної з 4-х областей ротової порожнини.

Інтелектуальний алгоритм контролю

У фірмовому APP додатку ротова порожнина буде розділена вже не на 4, а на 8 областей чистки. Ефективність чистки цих областей буде знаходиться під контролем 6-осьового гіроскопа, інтегрованого в зубну щітку.

Зокрема, йому вдається відстежити навіть найдрібніші зміни в русі, допомагаючи визначити правильність чистки тих чи інших областей ротової порожнини, дозволяє визначити «сліпі зони» та результат чистки, а також може запобігти пошкодженню емалі та ясен.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Дисплей Oclean X Pro має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який крім відсотка очищення ротової порожнини, відображає поточний час, дані про використання, погоду та багато іншого.

Кілька режимів чистки

Oclean X Pro має різні встановлені режими: стандартна чистка, відбілювання зубів, масажна чистка та інші. Через APP додаток, ви можете активувати будь-яку зі встановлених програм, в які можна внести власні коригування виходячи з особистих вподобань.

Декілька режимів потужності

У зубній щітці Oclean X Pro передбачено кілька рівнів потужності, які ви також можете вибрати. Теоретично, чим вище рівень потужності, тим щітка ефективніше очистить ваші зуби. Тому, ви можете вибрати на свій розсуд рівень потужності від 1 до 32.

Прогресивний двигун з магнітною підвіскою

Електрична зубна щітка Oclean X Pro оснащена безщітковим двигуном нового покоління з магнітною підвіскою і частотою обертання до 42 000 об/хв, яка забезпечує високий рівень ефективності при мінімальному зносі. Таким чином, прогресивний двигун, забезпечує високу очищувальну здатність – 40 вібрацій в хвилину, крутний момент 220 гс/см. Термін служби двигуна понад 5000 годин.

Фірмова головка з округленими щетинками від DuPont

На додаток до високопродуктивного двигуну, Oclean X Pro також використовує нову класичну головку виробництва DuPont з круглими щетинками, зібрану в Німеччині без використання міді.

Алгоритм захисту зубів від пошкоджень

Завдяки штучному інтелекту та різним датчикам зрозуміло, що ми занадто довго використовуємо зубну щітку в певній області ротової порожнини, і щітка автоматично знижує інтенсивність вібрації.

Компактна магнітна підвіска

У вас, напевно, як і у інших користувачів електричних зубних щіток, виникає актуальне питання: де зберігати Oclean X Pro?

З щіткою поставляється магнітна підставка, яка кріпиться до стіни і дозволяє їй займати мінімум простору у ванній кімнаті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Модель: X Pro
Бренд: Oclean
Тип: Електрична зубна щітка
Екран: Сенсорний
Двигун: Магнітний
Найвища частота: 42 000 звукових коливань в хвилину
Найбільше кручення: 220 gf.cm
Зарядка: Магнітна зарядна база USB
Вхід: 5В / 1A
Рівень захисту оболонки: IPX7
Режим: 4 режими очищення (32 рівня швидкості)
Робота пристрою на одному заряді акумулятора: 30 днів (в залежності від режиму очищення та частоти використання зубної щітки)
Ємність батареї: 800 мАг
Тривалість зарядки: ~2 години
Головка щітки: Щетинки DuPont Tynex
Bluetooth: 4.0 BLE
Вимоги до системи додатків: iOS 8.0, Android 4.4 и вище
Вага: 100 г
Колір: Рожевий
Комплектація: Зубна щітка х 1
Зарядна база х 1
USB-кабель х 1
Інструкція х 1
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати