Автоматична помпа для води з UF Xiaomi Xiaolang Automatic Water Supply HD-ZDCSJ06

Бутильована вода, як правило, знаходиться в приміщенні в статичному стані та згідно з дослідженнями, всього за 3 дні кількість бактерій у відкритій бутильованій води може збільшитися в 227 разів.

Стерилізація UVC

Деякі диспенсери для води мають погану герметичність, що може легко дозволити бактеріям проникнути в воду.

Саме тому ви можете скористатися автоматичною помпою для води Xiaolang Supply HD-ZDCSJ06, яка до того ж обладнана лампою UVC.

Випромінюючи короткохвильові ультрафіолетові промені, UVC-лампа не тільки викликає загибель вірусів і бактерій, але також порушує їх регенеративну здатність. Тому Xiaolang має такий високий показник ефективності стерилізації 99.9%.

Регулярна стерилізація в автоматичному режимі

Після того як ви вперше активували стерилізацію вручну, ви можете включити режим автоматичної стерилізації, тривалістю 30 хвилин через кожні 24 години, щоб щодня пити виключно «антимікробну» воду.

Адаптивна конструкція

Універсальний дизайн помпи Xiaolang Supply HD-ZDCSJ06 може легко адаптуватися до різних бутлів, забезпечуючи більш зручний процес набору води.

Висока продуктивність і автономність

Оснащений потужним мотором, помпа Xiaolang HD-ZDCSJ06 має продуктивність 1.5 л/хв. А з вбудованим акумулятором на 3600 мАг, на 1 зарядці, автоматична помпа здатна набрати до 14 відер води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автоматична помпа для води
Бренд: Xiaolang
Модель: HD-ZDCSJ06
Номінальна напруга: 5 В
Застосовна температура води: 5 °C - 45 °C