Автомобільний очищувач повітря Xiaomi 70Mai Midrive Air Purifier AC01 Black

Автомобільний очищувач повітря 70mai Air Purifier AC01 допомагає очищати повітря в салоні автомобіля, усуває неприємні запахи (в тому числі і запах цвілі), піклується про те, щоб в салоні авто завжди було свіже повітря, настільки приємне та корисне для здоров'я.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Високоефективний фільтр

Всі автомобільні очищувачі повітря бренду 70mai обладнані високоякісними фільтрами для підвищення ефективності фільтрації повітря. Зокрема 70mai Air Purifier AC01, оснащений картриджем E & H H11, який здатний ефективно «затримувати» невидимі частинки, такі як пил, дим, пилок тощо.

Дугоподібна багатошарова захисна конструкція фільтруючого елемента, збільшує площу контакту та допомагає підвищити ефективність його фільтруючої здатності. Особливо це стосується дрібнодисперсних частинок PM0.3, PM2.5, волосся і бактерій.

Автомобільний очисник повітря 70mai Air Purifier AC01 Black в авто

Висока ефективність очищення повітря

Потужний двигун

Автомобільний очищувач повітря 70MAI оснащений якісним безщітковим японським двигуном в комплексі з системою підвищення тиску повітря для забезпечення швидшого повітряного потоку. Ефективність очищення становить до 30 м3 / год.

Автомобільний очищувач повітря 70mai Air Purifier AC01 Black двигун

Візуальний контроль забрудненості повітря

Високоякісний оптоелектронний датчик пилу, здатний в реальному часі виявляти зміну часток PM2,5 і автоматично регулювати робоче положення. Червона індикаторна лампа, вказує на погану якість повітря, при цьому необхідно швидко очистити частки PM2,5 в автоматичному режимі (при їх щільності більше 150 мкм / м3).

Жовтий індикатор інформує про середній рівень забрудненості повітря (PM2,5 75-150 мкм / м3)

Синій індикатор вказує на хорошу якість повітря (менше 75 мкм / м3 дрібнодисперсних частинок).

Автомобільний очисник повітря 70mai Air Purifier AC01 Black очищення

Розумне управління через APP додаток

Користувачі можуть фіксувати стан повітря в транспортному засобі, а також керувати роботою пристрою, шляхом синхронізації очищувача зі смартфоном.APP додаток буде нагадувати вам час заміни фільтра. Крім того, додаток також відображає якість повітря в режимі реального часу, полегшуючи для користувачів контроль цього важливого показника.

Автомобільний очищувач повітря 70mai Air Purifier AC01 Black APP додаток

4 режими роботи

Автомобільний очищувач повітря 70mai Air Purifier AC01 підтримує 4 різних режими роботи, що дозволяє користувачам налаштовувати режими відповідно до їх призначення. Зокрема, 4 режиму включають в себе стандартний режим, автоматичний режим, режим швидкої роботи та тихий режим роботи.

Автомобільний очищувач повітря 70mai Air Purifier AC01 Black циркуляція

Тихий режим роботи

Рівень шуму близько 40.4 дБ

В автоматичному режимі швидкість очищення фільтра автоматично змінюється в залежності від якості повітря, що дуже зручно. У «тихому» режимі роботи рівень шуму близько 40,4 дБ, що забезпечить тихий і чистий простір в салоні вашого автомобіля.

Очищувач повітря 70mai оснащений USB-портом зарядки, що дозволяє користувачам гнучко використовувати фільтр в автомобілях, в приміщенні або в офісі

Автомобільний очищувач повітря 70mai Air Purifier AC01 Black відпочинок в авто

Тип: Автомобільний очищувач повітря
Бренд: 70Mai
Модель: AC01
Рівень шуму: 55 дБ (A)
Вхід: 5V-1.5A
Робоча температура: - 20 ºC ~ 70 ºC
Температура зберігання: - 30 ºC ~ 85 ºC
Продуктивність: 30 м³ / г (CARD PM2.5)
Розмір: 158 х 122 х 75 мм
Колір: Чорний