Автомобільний портативний пилосос Xiaomi AutoBot V2 Pro Portable Vacuum Cleaner Black/Blue ABV005

Автомобільний пилосос з високою потужністю всмоктування

AutoBot V2 Pro ABV005 – автомобільний пилосос обладнаний модернізованим двигуном зі швидкістю обертання до 40 000 об/хв і максимальною потужністю всмоктування близько 6 200 Па. З таким пилососом ви зможете видалити сміття з кожного куточка в салоні автомобіля.

Оптимізована конструкція

Незважаючи на таку високу потужність, конструкторам вдалося оптимізувати конструкцію пилососа, зробивши його більш портативним. Зокрема, ширина пилососа становить всього 70 мм (без урахування ручки), завдяки чому він проникає навіть у важкодоступні місця в салоні автомобіля, ефективно видаляючи бруд, пил, сміття і т.ін.

Металевий вентилятор не деформується вітром

Пилосос AutoBot V2 Pro ABV005 має вбудований 9-лопатевий вентилятор, який взаємодіє з двигуном, посилюючи вітер, а металевий матеріал запобігає деформації лопатей та появі специфічних запахів після перегріву.

Довга пряма форма корпусу

Пилосос має пряму форму, оскільки прямий потік повітря сприяє підвищенню ефективності всмоктування, видаляючи навіть стійкі забруднення.

Вільне обертання на 360°

Поворотну ручку інноваційної конструкції можна складати та розкладати. Вона обертається на 360°, що забезпечить не тільки зручність використання, а й зручність зберігання портативного пилососа.

Два акумулятора

AutoBot V2 Pro обладнаний 2 акумуляторами загальною ємністю 2200 мАг, які здатні забезпечить 10-15 хвилинну роботу пилососа.

Анодований алюмінієвий корпус

Корпус з анодованого алюмінію, і лаконічний дизайн, роблять пилосос більш привабливим; він не тільки міцний, простий у використанні, але і привабливий.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний портативний пилосос
Бренд: AutoBot
Модель: ABV005
Вхід: DC 5В ⎓ 2A
Ємність акумулятора: 7.2 В / 2200 мАг
Тривалість зарядки: Близько 3 годин (у разі інтерфейсу зарядки 5 В ⎓ 2 А)
Час використання: Близько 10-15 хвилин (в залежності від умов використання)
Номінальна потужність: 100 Вт (макс)
Потужність всмоктування: Близько 6 200 Па при повній зарядці
Ємність пилозбірника: 100 мл
Матеріали: Алюмінієвий сплав (анодований), АБС-пластик
Розмір: 290 x 70 x 87.6 мм
Вага: 860 г
Колір ручки: Синій