Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Quick Charger 3.0 Silver (CZCDQ02ZM)

Xiaomi Car Quick Charger 3.0 - прекрасний помічник для тих хто періодично або постійно їздить на автомобілі з робочих питань, відрядження або у відпустку. Дзвінки або включений навігатор на смартфоні і використання багатьох інших корисних додатків - впливають на рівень заряду вашого девайса. Саме тому автомобільний зарядний пристрій з функцією Quick Charger 3.0 і автоматичним підбором вихідної потужності для кожного окремого девайса - допоможе вам завжди залишатися на зв'язку.

Відгуки користувачів
Богдан, 24.08.2018
Доброго дня, Купив це пристрій, але досі не можу зрозуміти, де взяти такий кабель який б підходив до роз"єму збоку? Це має бути USB Type C Мама - Тато, нема таких на вашому сайті, знайшов хіба на Амазоні. Дякую
Адміністрація MIOT.UA 24.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Богдан, даного кабелю в асортименті нашого магазина на жаль немає.
Віталій, 21.08.2018
Чи буде працювати з redmi 3s pro?
Адміністрація MIOT.UA 21.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віталій, так.
Всі відгуки

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Quick Charger 3.0 Silver

Xiaomi Car Quick Charger 3.0 - прекрасний помічник для тих хто періодично або постійно їздить на автомобілі з робочих питань, відрядження або у відпустку.

  • Швидка зарядка Xiaomi Car Quick Charger 3.0
  • Суцільнометалевий корпус пристрою
  • 5 рівнів захисту
  • Сполучення з девайсами на основі ОС Android і iOS

Дзвінки або включений навігатор на смартфоні і використання багатьох інших корисних додатків - впливають на рівень заряду вашого девайса. Саме тому автомобільний зарядний пристрій з функцією Quick Charger 3.0 і автоматичним підбором вихідної потужності для кожного окремого девайса - допоможе вам завжди залишатися на зв'язку.

Зарядний пристрій для авто встановлюється безпосередньо в прикурювач і оснащений двома USB-портами. Сучасна технологія від Qualcomm - Quick Charge 3.0 допоможе заощадити ваш час і дозволить в кілька разів швидше зарядити ваш девайс.

Сумісність з багатьма відомими брендами

Розумна материнська плата Xiaomi Car Quick Charger 3.0 визначає найбільш оптимальну вихідну потужність, виходячи з моделі вашого гаджета. Він прекрасно підходить для девайсів таких відомих марок як: Xiaomi, Samsung, Apple, HTC, Google, BlackBerry і багатьох інших брендів. Плюс до всього ви можете підключити ігрові приставки, цифрові камери та інші пристрої.

Безкомпромісна якість

Суцільнометалевий корпус з латуні вмістив в себе розумну складову від відомого американського бренду MPS, а саме - 5-ступінчасту систему захисту, що забезпечить надійний, ефективний і тривалий захист вашого пристрою.

Зручність у кожної складової

Завдяки інтегрованому в автозарядку LED-індикатору, Ви з легкістю зможете знайти роз'єм для підключення вашого девайса навіть при вимкненому світлі.

Тип: Автомобільний зарядний пристрій
Бренд: Mi
Тип інтерфейсу: USB (2 USB порти)
Вхідна напруга: DC 12В - 24В
Вихідна напруга: 5В-3Ax2, 9В-2Ax2, 12В-1.5Ax2,
Швидка зарядка: Quick Charge 3.0
Підтримка платформ: Android, iOS

Завантаження…

Відгуки користувачів
Богдан, 24.08.2018
Доброго дня, Купив це пристрій, але досі не можу зрозуміти, де взяти такий кабель який б підходив до роз"єму збоку? Це має бути USB Type C Мама - Тато, нема таких на вашому сайті, знайшов хіба на Амазоні. Дякую
Адміністрація MIOT.UA 24.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Богдан, даного кабелю в асортименті нашого магазина на жаль немає.
Віталій, 21.08.2018
Чи буде працювати з redmi 3s pro?
Адміністрація MIOT.UA 21.08.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Віталій, так.
Артём, 04.06.2018
Будет ли работать быстрая зарядка со смартфоном Mi4c (Quick Charge 2.0)?
Адміністрація MIOT.UA 04.06.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артём, да.
Ковальчук Володимир, 26.05.2018
Купив у вас двосторонній кабель usb type c, а він не підходить до цієї зарядки, що робити, найти кабель для того входу
Адміністрація MIOT.UA 26.05.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, сумісний кабель можна підібрати тут - https://mi.ua/kabeli-ta-zaryadni-pristroi/?filters=240
Андрій, 01.04.2018
Купив для Samsung S7. Виглядає міцним, якісним, добротним. Спробував зарядити телефон, без активації швидкої зарядки зарядило 30 відсотків за 30 хвилин. Як на мене дуже швидко. Але єдине що не сподобалось - досить важкий, побоявся, що буде "розбивати" гніздо прикурювача. Також не зміг знайти якісного кабеля який би забезпечував параметри швидкої зарядки. Тому змушений був здати і взамін взяв оригінальну зарядку Самсунг з функцією швидкої зарядки з оригінальним кабелем в комплекті.
Юрій, 07.01.2018
Чи буде працювати Ноутбук Mi Notebook Air 12.5 з даним пристроєм?
Адміністрація MIOT.UA 07.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрій, ні. Бажано використовувати півищуючий напругу інвертор, разом з даним пристроєм, для даних цілей.
Віталій, 21.10.2017
Купив даний зарядний пристрій, два смарта (xiaomi redmi note 4 i meyzu) заряджає на раз два, чуть більше години, супер чого ще хотіти :-)
Олександр, 27.08.2017
Подскажите, где можно купить переходник, который вставлялся бы в этот разъем Type C?
Адміністрація Mi.UA, 28.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Олександр, знайдете перехідник тут: https://miot.ua/kabeli-ta-zaryadni-pristroi/usb-adapter-kingmi-usb-type-c-white/
Додати коментар