Автомобильный ароматизатор Xiaomi MAIWEI Solid Wood Bead Black TN-XZ01-4

Ароматизатор з натуральними компонентами

Анаеробне середовище в автомобілях завжди вважається ідеальним для поширення бактерій, які є причиною виникнення неприємного запаху в салоні авто.

MAIWEI - унікальний освіжувач повітря, які складається з 8 кульок з натурального "дерева-лотоса" (мангліетіі) з вмістом рослинних і фруктових екстрактів, аромат яких досить швидко поширюється та створює приємну атмосферу для комфортного перебування в салоні автомобіля.

Міцна конструкція з можливістю регулювання кута нахилу

Конструкція ароматизатора виготовлена ​​з поєднання алюмінієвого сплаву та термопластичного еластомеру (TPE). Завдяки адаптивній конструкції затискного стрижня, ви можете легко прикріпити аксесуар до вентиляційного отвору автомобіля, не дряпаючи і не погіршуючи його зовнішній вигляд. Крім того, ви можете налаштувати кут нахилу виробу.

Ефективне "видалення" неприємних запахів

Натуральні рослинні екстракти, які містяться в ароматичних кульках, здатні дезодорувати бензин і інші неприємні запахи, які "просочилися" в салон авто.

Універсальність застосування

Ароматизатор MAIWEI не обмежується використанням в салоні автомобіля. Його можна прикріпити до домашнього зволожувачу повітря або безпосередньо до підлогового вентилятора, щоб створити легку та приємну "ароматизовану атмосферу" в вашій кімнаті. Ароматні кульки здатні "поширювати" пахощі протягом приблизно 60 днів, після чого їх необхідно замінити.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний ароматизатор
Бренд: MAIWEI
Матеріал конструкції пристрою: Алюмінієвий сплав і термопластичний еластомер (TPE)
Ароматичні елементи: Дерев'яні кульки з вмістом рослинних і фруктових екстрактів
Ароматичні властивості: Зберігаються протягом приблизно 60 днів
Розмір: 91 x 34 x 15 мм
Кількість ароматичних кульок в комплекті: 8
Колір: Чорний