Автотримач для смартфона на кермо Xiaomi Baseus Big Mouth Pro Black (SUDZ-A01)

Компактний, зручний дизайн

Автомобільний тримач для смартфонів Baseus Big Mouth Pro має розмір 122 x 75 x 38 мм, досить компактний, гнучкий, щоб його можна було розмістити в різних положеннях в автомобілі, не займаючи при цьому багато місця.

Автомобільний тримач має подовжено-циліндричну форму з надрукованим на ньому логотипом бренду Baseus, разюче гарним.

Виріб доступний в двох колірних варіантах: чорному та сріблястому, сумісний з багатьма інтер'єрами автомобілів.

Гнучке обертання

Згідно зі статистикою, 80% автомобільних аварій викликані не зосередженим водінням. Просто утримуючи голову опущеною протягом 3 секунд — це еквівалент безконтрольної їзди на дистанцію 50 метрів.

Тому установка тримача для смартфона абсолютно необхідна, щоб зробити водіння безпечнішим, особливо, якщо його встановити перед кермом.

Автомобільне кріплення Baseus Big Mouth Pro повертається на 360°, що дозволяє користувачеві вільно регулювати кут огляду.

Крім того, ви зможете утримувати кермо двома руками, і приймати дзвінки, просто прийнявши виклик і активувавши голосовий зв'язок.

Матеріали високої якості

Автомобільний тримач Baseus виготовлений з високоякісного міцного металевого сплаву і АБС-пластика. Зубці тримача дуже маленькі (всього 0.4 см) і дозволяють легко тримати смартфон. Крім того, висота підставки знижена до 0.9 см від поверхні, щоб не закривати видимість в процесі водіння.

Крім того, вал кронштейна виготовлений з високоміцної сталі в поєднанні з зусиллям пружини для підвищення стійкості, запобігання падінь при русі по нерівних дорогах.

Хороша сумісність

Тримач Baseus Big Mouth Pro сумісний з більшістю смартфонів діагоналлю від 4.7 до 6.5 дюймів.

Крім того, тримач Baseus забезпечений силіконовими накладками на контактних сторонах, які не дряпають смартфон і салон автомобіля.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автотримач для смартфона
Бренд: Baseus
Матеріал: Метал + АБС-пластик
Колір: Чорний
Розмір: