Бездротова акустика Xiaomi Velev V03 Bright Light and Sound Black

Бездротова Bluetooth-колонка з циліндричним дизайном

Бездротова акустика Velev V03 має циліндричну конструкцію. Маючи розміри 197 x 92.5 x 92.5 мм, акустика досить компактна і важить близько 760 г.

Динамік складається з 333 компонентів, 122 запасних частин, 58 конструктивних елементів, виконаних більш ніж в 100 виробничих процесах, щоб забезпечити користувачам кращий користувальницький досвід.

Світлодіодне підсвічування з 5 світловими режимами

Динамік складається з 2 частин: верхня частина може випромінювати освітлення, а нижня частина — музичний динамік. В динамік V03 вбудовані 84 світлодіода RGB. Стильне підсвічування з 5 різними світловими режимами, які можна перетворити в красиві градієнтні ефекти відповідно до музичного ритму, допомагають користувачам відчути кожен тон.

Професійні динаміки

Bluetooth-колонка V03 обладнана 2 професійними смугами для динаміків діаметром 52 мм з 65-міліметровим низькочастотних випромінювачем, встановленим внизу.

Крім того, колонка оснащена підсилювачем потужністю 20 Вт і високоякісної цифровою системою DSP для яскравого та реалістичного звучання.

Ваш настільний нічник

Крім відтворення музики і перемикання кольорів, бездротова акустика Velev V03 використовується в якості професійного нічника.

Користувачі можуть регулювати колір світла за допомогою кнопки освітлення, вбудованої в сенсорну панель. М'яке не сліпуче світло в поєднанні з заспокійливою музикою, створить романтичну атмосферу і допоможе користувачам швидко заснути.

Вологозахищений корпус

Velev V03 має вологозахищений корпус IPX6, який надійно захищений від короткочасного впливу бризок води.

До 6 годин роботи без підзарядки

Крім того, він обладнаний літієвої батареєю ємністю 5200 мАч, розрахованої на 6 годин безперервного використання із середнім рівнем гучності, для якого потрібно всього близько 3 годин повної зарядки.

Надійне бездротове з'єднання

Акустична система також підтримує з'єднання Bluetooth 4.2, яке може бути сумісним з різними інтелектуальними пристроями в радіусі 10 м, що дає вам свободу насолоджуватися музикою.

Вбудований мікрофон

Динамік також оснащений зручним мікрофоном, який дозволяє користувачам швидко приймати або скасовувати дзвінки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротова акустика
Бренд: Velev
Модель: V03
Бездротове підключення: Bluetooth 4.2
Діапазон частот: 60 Гц ~ 20 кГц
Динамік: 52 x 2 мм
Вихідна потужність: 8 Вт x 2 шт
Відношення сигнал / шум: ≥ 80 дБ
Акумулятор: Літієвий (3.7 В / 2600 мАг x 2)
Час відтворення музики: До 10 годин
Час зарядки: < 3 години
Підтримка: A2DPV1.3, AVRCPV1.6, HFPV1.6, HSPV1.2
Розмір: 197 x 92.5 x 92.5 мм
Вага: 760 г (± 3 г)
Колір: Чорний