Бездротова Bluetooth-гарнітура Xiaomi PaMu Slide mini White

  • Білий
  • 12 місяців

Елегантний дизайн

Гармонійне поєднання всіх елементів конструкції, зручна посадка, різноманітність кольорів надає блютуз-навушникам унікальний вид.

Сенсорне управління. 6 пар змінних амбушюр.

Міні-навушники PaMu Slide mini мають сенсорну зону управління розташовану безпосередньо на гарнітурі, що дозволить регулювати гучність, відповідати на дзвінки і т.ін.

Навушники поставляються з шістьма парами змінних амбушюр, які допомагають користувачам підібрати оптимальний розмір для їх вушного каналу.

Сучасні технології та якісний звук

В гарнітурі PaMu Slide mini використовується прогресивний набір мікросхем Qualcomm QCC3020, 32-розрядний процесор для обчислювальної потужності до 32 МГц, що в свою чергу дозволяє економити до 50% споживаної енергії акумулятора.

Використання технології aptX, допомагає оптимізувати звук на низьких, середніх і навіть високих частотах, що дозволить насолодитися якісним та захоплюючим Hi-End звучанням. Крім того, в гарнітурі добре прослуховуються баси, і застосовується програмне забезпечення CVC для активної фільтрації шумів.

Стабільне з'єднання

PaMu Slide mini оснащені бездротовою технологією Bluetooth 5.0 для зв'язку гарнітури зі смартфоном на відстані до 10 м. В перший раз необхідно вручну синхронізувати смартфон з гарнітурою. У наступні рази підключення буде здійснюватися автоматично.

Любіть займатися спортом і слухати музику? Потрапили під дощ? Нічого страшного. Адже гарнітура має надійний захист від впливу вологи за стандартом IPX6.

До 10 годин роботи на одному заряді

Кожен міні-навушник PaMu Slide mini обладнаний акумулятором на 85 мАг, чого достатньо для прослуховування музики протягом приблизно 10 годин. Крім того, для підзарядки навушників в комплекті поставки передбачена зарядна док-станція на 400 мАг.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротова Bluetooth-гарнітура
Бренд: PaMu
Версія Bluetooth: 5.0
Чіп: Qualcomm QCC3020
Ємність аккмулятора навушників: 85 мАг
Зарядна док-станція (ємність акумулятора): 400 мАг
Тривалість зарядки: Близько 2 часов
Технологія шумозаглушення: Dual MIC
Формат декодування: aptX, SBC, AAC
Відстань з'єднання: До 10 м
Тривалість використання: До 10 годин
Водонепроникність: IPX6
Розмір гарнітури: 37.5 х 26 х 19.5 мм
Розмір док-станції: 70.2 х 33.2 х 30.5 мм
Колір: Білий