Бездротова гарнітура Xiaomi QCY A1 Bluetooth White

QCY є одним з провідних брендів з виробництва навушників. QCY A1 - якісна Bluetooth-гарнітура з симпатичним дизайном, зручною конструкцією і хорошим звучанням.

Вона стане хорошим вибором для тих користувачів, які на увазі роду діяльності, часто переміщаються по городу, їздять у відрядження і при цьому телефонують колегам, клієнтам, родичам.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Бізнес-дизайн і легка вага

Bluetooth-гарнітура QCY-A1 має довгастий корпус, представлена в елегантному чорному та білому забарвленнях. Підберіть гарнітуру, колір якої відповідає вашим вподобанням і стилю.

QCY-A1 - це гарнітура, призначена для бізнес-користувачів. Завдяки компактним розмірам і вазі всього 6,5 г - носити її дуже зручно.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth в вусі користувача

Стабільний та якісний коннект з Bluetooth 5.0

Гарнітура QCY-A1 обладнана Bluetooth V5.0 для більш стабільного та якісного зв'язку зі смартфоном. Застосування просунутої технології фільтрації шуму, забезпечує хорошу якість звуку в процесі спілкування.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth в білому кольорі

Гарнітура Bluetooth A1 забезпечує можливість конекту до смартфону, який знаходиться в межах 10 метрів від аудіо девайса. Це спрощує процес здійснення дзвінків в режимі гучного зв'язку, забезпечуючи при цьому чітке звучання.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth конструкція

Якісна конструкція

Bluetooth QCY A1 має непоганий дизайн, деталі надійно з'єднані. Зокрема, наконечники з амбушюрами розроблені з урахуванням особливостей структури вушної раковини та сприяють більш комфортному процесу повсякденного носіння виробу.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth зручна посадка

Надійні матеріали

ABS + PC

Аудіо гарнітура A1 виготовлена з високоякісних матеріалів ABS пластику та полікарбонату (PC) і має особливе нанопокриття, що надає виробу елегантний зовнішній вигляд. Цей матеріал також володіє хорошими антикорозійними властивостями, захистом від відбитків пальців і подряпин.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth в руці користувача

Завдяки використанню класичних матеріалів, ця гарнітура відповідає стилю успішних підприємців.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth в різних ракурсах

Вбудований акумулятор

120 мАг

Гарнітура QCY A1 обладнана акумулятором ємністю 120 мАг для роботи в режимі розмови до 8 годин і в режимі очікування до 220 годин. При цьому, щоб зарядити девайс знадобиться близько 2 годин часу.

Гарнітура QCY A1 Bluetooth бізнесмен з гарнітурою

Тип: Bluetooth-гарнітура
Бренд: QCY
Модель: A1
Версія Bluetooth: 5.0
Протоколи: HFP / A2DP / HSP / AVRCP
Відстань з'єднання: До 10 м
Тип акумулятора: Літій-іонний
Ємність акумулятора: 3.7 В 120 мАг
Вхід: 5 В 100 мА
Час розмови: Від 6 до 8 годин
Час очікування: Близько 220 годин
Час зарядки: Від 1 до 2 годин
Вага гарнітури: 6.5 г
Вага упаковки: 12 г
Колір: Білий