Бездротоий зарядний пристрій Xiaomi 10W Black

Бездротова зарядка популярних моделей смартфонів

При зарядці Xiaomi MIX2S, а також iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X вихід може WPC03ZM може досягати 7.5 Вт, а при зарядці смартфона Samsung S9 — 10 Вт. Для інших розумних пристроїв, які підтримують стандарт бездротової зарядки Qi, Xiaomi WPC03ZM здатний забезпечити потужність 5 Вт.

Кілька рівнів захисту

Для більш безпечного використання в бездротовій зарядці WPC03ZM встановлено кілька заходів безпеки, в тому числі, захист від короткого замикання та перегріву, перенапруги і навіть від виявлення сторонніх предметів і т.ін.

Міцний корпус з силіконовою панеллю

Xiaomi WPC03ZM має корпус з міцного алюмінієвого сплаву з акуратно зробленими крайками, елегантною поліруванням, що робить бездротовий зарядний пристрій більш зносостійким з привабливим зовнішнім виглядом. Крім того, для захисту від ковзання, бездротова зарядка обладнана силіконовими елементами, які до того ж забезпечують амортизуючий ефект.

Індикація

Для визначення стану підключення і процесу зарядки, в WPC03ZM передбачений індикатор. Ефективна відстань зчитування цього бездротового зарядного пристрою становить 4 мм, що дозволить, в деяких випадках, заряджати смартфон не знімаючи чохол.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий зарядний пристрій
Бренд: Xiaomi
Модель: WPC03ZM
Матеріал: Алюмінієвий сплав, силікон
Вхідний інтерфейс: USB-C
Вхід: 5 В ⎓ 2 А, 9 В ⎓ 1.6 А, 12 В ⎓ 1.5 А
Вихід: 10 Вт (max)
Відстань передачі: 4 мм
Робоча температура: 0 °C ~ 35 °C
Розмір: 87.6 х 87.6 х 13.6 мм
Колір: Чорний