Бездротові навушники Amazfit PowerBuds White

Бездротові навушники з чутливими датчиками

Amazfit PowerBuds від Amazfit — професійна бездротова гарнітура для спорту. В навушники інтегровані чутливі датчики, які відключають музику, як тільки ви їх знімаєте, що дозволяє економити заряд акумулятора.

Завушній кріплення для інтенсивних тренувань

Завдяки завушний кріпленню з магнітним фіксатором, навушники більш міцні та стійкі для носіння під час інтенсивних вправ. Під час щоденної роботи, завушні тримачі можуть бути від'єднані та поміщені в зарядну коробку для зручності зберігання.

Професійна звукова система

Навушники Amazfit PowerBuds використовують професійну спортивну звукову систему і оснащені високочутливими рубідієвими магнітами та композитними діафрагмами високого класу, що забезпечує високу якість звуку і дозволяє почути тонкощі зворушливої музики.

Інтегрований функціонал шумозаглушення

Amazfit PowerBuds застосовує технологію шумозаглушення ENC. Завдяки наявності двох мікрофонних рещіток він може точно приймати звук, ефективно гасити звуки перешкод у довкіллі, ефективно знижувати рівень шумів і робити дзвінки чіткішими.

Безпека під час тренувань

У режимі «Моніторинг навколишнього звуку» (його можна включити торкнувшись навушників), ви зможете чути навколишні звуки, для особистої безпеки під час занять спортом на відкритому повітрі. У режимі інтенсивних тренувань, налаштуйте чистий і пульсуючий бас, керуйте ритмом руху, роблячи пробіжку більш комфортною. Ви також можете налаштувати перемикачі даних тренувань в додатку, включаючи частоту серцевих скорочень, темп, час і т.ін.

Датчик серцевих скорочень

Частота серцевих скорочень є важливим показником вправ. Amazfit PowerBuds оснащені датчиком PPG, який може контролювати частоту серцевих скорочень, стан вправ зі зворотним зв'язком, нагадуючи про такі ризики, як надмірне серцебиття, роблячи спортивне тренування більш ефективним і безпечним.

Конструкція з захистом від пилу та вологи

Крім того, Amazfit PowerBuds також має надійну конструкцію, що забезпечує відмінну пилонепроникність і водонепроникність за стандартом IP55, що убезпечить пошкодження внутрішніх компонентів від впливу поту та дощу.

Підтримка голосового помічника

Amazfit PowerBuds підтримує функції Xiao Ai, Siri і Google Assistant при активізації функцій помічника на смартфоні.

До 8 годин роботи без підзарядки

Витривалість також є одним з фокусів уваги Amazfit PowerBuds. Після повної зарядки Amazfit PowerBud може працювати до 8 годин, що на 78% вище, ніж у AirPods Pro. Магнітний зарядний бокс Amazfit PowerBuds може забезпечити ще 16 годин автономної роботи навушників.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротові навушники
Бренд: AMAZFIT
Модель навушників: PowerBuds A1965
Модель зарядного боксу: A1967
Ємність акумулятора: Навушники - 55 мАг, зарядний бокс - 450 мАг
Вхід: Навушники - 5В 0.12А; зарядний бокс - 5В 0.5A
Вихід: 5В 0.25А
Системні вимоги: Android 5.0 або iOS 10.0 і вище
Бездротове з'єднання: BT5.0, BLE
Водо- і пилонепроникність: IP55 (навушники)
Температура навколишнього середовища: 0 ℃ ~ 45 ℃
Колір: Білий
Комплектація: Навушники, зарядний чохол, завушні кріплення, USB-кабель для зарядки Type-C, силіконові амбушюри (SS, S, M, L), керівництво користувача