Бездротові навушники TWS XIAOMI Haylou GT1 PRO TWS Bluetooth Earbuds Black (QT-HaylouGT1proBk)

Якісний звук. DSP шумозаглушення.

Навушники Haylou GT1 Pro оснащені технологією кодування звуку AAC і високочутливим полімерно-пластиковим динаміком розміром 7.2 мм. Від цього виходить відмінна якість звуку у всіх жанрах музики від заспокійливої до насиченою, хороший відгук на високих і низьких частотах.

Крім того, технологія обробки шуму DSP також інтегрована в ці навушники. Інтелектуальна технологія шумозаглушення допомагає забезпечити більш чітке та якісне спілкування на обох гарнітурах.

Сучасне з'єднання Bluetooth 5.0

Версія Bluetooth 5.0 має майже нульову затримку в межах 10 метрів, сумісна з усіма пристроями від iOS до Android, економить електроенергію і підключається в два рази швидше, ніж попередня версія 4.2.

Haylou GT1 Pro підтримують автоматичне підключення до синхронізованного пристрою, як тільки користувач дістає гарнітуру з зарядного пристрою.

До 22 годин використання

Завдяки зарядному пристрою ємністю 800 мАг, користувачі можуть комфортно слухати музику і розмовляти 22 години. Один навушник ємністю 43 мАг забезпечить до 3.5 годин безперервного використання, для повної зарядки якого буде потрібно всього 1.5 години.

Вологостійка конструкція

Водонепроникний стандарт IPX5 допомагає краще захистити навушники у вологому середовищі, від поту та попадання бризок води.

Витончений дизайн

Бездротові навушники Haylou GT1 Pro приваблюють користувачів своєю компактністю і стильним зовнішнім виглядом. Вони прекрасно вписуються в вушний канал, а м'які силіконові амбушюри забезпечують надійну фіксацію.

Наявність сенсорної кнопки на корпусі гарнітури, дозволяє виконувати багато операцій з управління гарнітурою, таких як відповідь на виклики, активація віртуальних помічників і т.ін.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротові навушники
Бренд: Haylou
Модель: GT1 Pro
Вага одного навушника: Близько 3.9 г
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Відстань зв'язку: 10 метрів (безбар'єрне та відкрите середовище)
Тривалість зарядки навушників: Близько 1.5 годин
Тривалість зарядки зарядного чохла: Близько 3.5 годин
Тривалість прослуховування: До 3.5 годин
Акумулятор: Літій-полімерний акумулятор 43 мАг (кожен навушник), 800 мАг (зарядний чохол)
Додатково: Відтворення / пауза музики HFP / HSP / A2DP / AVRCP, повідомлення про виклик, перемикання пісні вгору і вниз, бінауральний виклик, шумозаглушення виклику, голосова посдказка
Розмір навушника: 17.6 x 26.8 мм
Розмір зарядного чохла: 38 x 72 мм