Бігова доріжка Xiaomi SHUA E6

Багаторівневе регулювання швидкості та кута нахилу

Бігова доріжка SHUA E6 обладнана потужним двигуном на 2.5 к.с., здатна витримувати максимальне навантаження 120 кг, має діапазон регулювання швидкостей 0.8-16 км/год і 12 рівнів нахилу.

Широке бігове полотно

Ширина бігової доріжки SHUA E6 становить 660 мм, а ширина бігового полотна — 480 мм, що забезпечить досить простору для бігу як жінкам, так і чоловікам.

6-позиційний амортизатор для захисту колін

Бігова доріжка SHUA E6 має 6 модулів амортизації, розташованих в різних областях виробу, забезпечуючи більш повне поглинання ударів.

Серед них 4 амортизувальних модуля в інноваційному поєднанні з амортизуючим мішком і колонкою з силікагелем. При бігу амортизуючий модуль допомагає зменшити вплив на ступні та коліна.

Еластична підніжка для захисту ніг

Підніжка виготовлена ​​з ДВП високої щільності з високотехнологічним спеціальним штампуванням, яка більш міцна і допомагає злегка «пружинити» знімаючи зайвий тиск на ноги.

Голосове управління

SHUA E6 використовує інтелектуальну голосову технологію нового покоління Al, яка дозволяє здійснювати управління біговою доріжкою голосовими командами.

Ви можете підключити бігову доріжку до мережі Wi-Fi через додаток SHUA Sports APP, тим самим підключившись до інтелектуальної голосової системі, що забезпечує розумне управління пристроєм.

10.1-дюймовий сенсорний екран. Багато режимів для бігу.

Бігова доріжка SHUA E6 обладнана великим 10.1-дюймовим сенсорним екраном з високою роздільною здатністю та багатьма вбудованими додатками. Вона має 8 видів інтелектуальних програм бігу, які можна вибрати одним дотиком.

Не займає багато місця

Після того, як бігова доріжка складена, вона займає площу близько 0.894 м², що дозволяє заощадити більше місця

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бігова доріжка
Бренд: Shu Hua
Модель: E6
Потужність двигуна: 2.5 к.c.
Регулювання швидкості: 0.8-16 км/год
Регулювання кута підйому: 0-12 градусів
Максимальне навантаження: 120 кг
Ширина бігової доріжки: 660 мм
Рабоча зона: 1300 x 480 мм
Розмір: 1725 x 842 x 1332 мм
Вага: 78 кг
Примітка: Фактичний розмір виробу може незначно відрізнятися