Блендер Xiaomi Deerma Blue (DEM-JS200)

Економте час завдяки високій продуктивності

Бездротовий блендер Deerma JS200 полегшить приготування різноманітних смаколиків.

Потужний двигун робить до 28 000 об/хв, а 3-сторонні леза, ріжуть з високою швидкістю, приблизно 60 раз в секунду, що робить приготування їжі більш швидким і акуратним.

Однак слід звернути увагу, що Deerma JS200 не призначений для подрібнення кави, горіхів, соєвих бобів, рису, цукру, кубиків льоду або інших подібних інгредієнтів.

Використання блендера буде Deerma JS200 зручніше і економніше, ніж подрібнення інгредієнтів вручну, оскільки ви також можете контролювати товщину подрібнення продуктів.

Якісні матеріали, безпечні для їжі

Лезо блендера виготовлено з нержавіючої сталі 304, корпус чашки виготовлений з пластика АБС, що відповідає національним стандартам безпеки харчових продуктів.

У комплекті з блендером йде невелика ложка, після нарізки ви можете використовувати цю ложку для чищення внутрішніх стінок пристрою від залишків продуктів.

Крім того, ви також можете легко розібрати блендер для зручного очищення.

Компактний дизайн

Висота блендера Deerma JS200 становить всього 90x90x112 мм, тому його легко зберігати в ящику або шафі, а також його легко переносити.

Зокрема, тривалість автономної роботи цього пристрій становить до 30 операцій подрібнення, після 2 годинної зарядки акумулятора.

Використання блендера дуже просте, лише 4 кроки: вставте лезо, помістіть інгредієнти в чашку блендера, притисніть кришку та після подрібнення, висипте все в тарілку/миску.

Безпека використання

Блендер Deerma JS200 зупиниться, коли ви приберете руку з кришки, також передбачений захист від перевантаження та короткого замикання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Блендер
Бренд: Deerma
Модель: JS200
Ємність: 150 мл
Тривалість роботи: ≤ 30 с
Номінальна потужність: 40 Вт
Номінальна напруга: 3.7 В ⎓
Напруга зарядки: 5 В ⎓
Струм зарядки: 2 А
Розмір: 90 x 90 x 112 мм